MAGA-блогерка Лора Лумер відвідала Дніпро
Впливова представниця руху MAGA й наближена до президента США Трампа блогерка Лора Лумер після візиту до Києва відвідала місто Дніпро. >>
Під час ракетного удару по Сумах 13-річний Кирило вибрався з палаючого автобуса і врятував кілька життів. (Фото: МВС Телеграм)
У лікарні з пораненнями голови та руки перебуває 13-річний Кирило, який допомагав вибратися людям із палаючого автобуса внаслідок удару рф по Сумах.
Як інформує УМ, про це 14 квітня повідомила у Телеграмі поліція Сумської області.
Зазначається, що в епіцентрі вчорашнього російського удару по Сумах Кирило Ілляшенко опинився разом із мамою. Хлопчик їхав у автобусі на тренування.
“Попри сильний вибух, вогонь та паніку, хлопець вибив вікно, відкрив заблоковані двері ззовні та допоміг іншим пасажирам вибратися. А потім допомагав іншим потерпілим уже на вулиці. Нині Кирило у лікарні з пораненнями голови та руки”, - йдеться в дописі.
Як повідомляє у Телеграмі “Кордон.Медіа”, Кирило розповів, що коли автобус зупинився біля Банківської академії, “щось почало свистіти й різко впало”.
“Потім – крики, вилетіли вікна. Я впав, на мене посипалося скло. Усе стало глухим, ніби в тумані”, — сказав він.
За словами хлопчика, коли він підвівся, почув запах гару, спробував відчинити двері – не вийшло.
“Тоді я вистрибнув у вікно. Ззовні відкрив двері автобуса й почав випускати людей. Побачив маму – в неї все обличчя було в крові. Я дуже за неї злякався”, – поділився Кирило.
Зазначається, що хлопчик із мамою допомагали пораненим вибиратися, а потім пішли шукати «швидку». За його словами, коли стався вибух, і батько не зміг до них додзвонитися, він вирушив їх шукати на велосипеді. Коли мати та син вже йшли до медиків, то відповіли на дзвінок батька та заспокоїли його.
Кирило займається вільною боротьбою. Каже, це допомогло йому діяти швидко й не розгубитися.
“У мене вистачило сил. І ще був адреналін. Коли він в тобі – ти можеш те, чого раніше не міг”, – сказав юний рятувальник.
Уточнюється, що загрози для його життя немає. Хлопець почувається добре і вже планує за два тижні повернутися до тренувань.
Під час ракетного удару по Сумах 13-річний Кирило вибрався з палаючого автобуса і врятував кілька життів.
Додамо, що наразі відомо, що кількість загиблих унаслідок російського удару балістичними ракетами по Сумах в неділю, 13 квітня, зросла до 35 людей, а 117 – отримали різного ступення поранення, серед постраждалих – 15 дітей.
Як повідомляла УМ, Кривава Вербна неділя: рашисти вгатили по центру Сум - десятки загиблих та поранених.
Впливова представниця руху MAGA й наближена до президента США Трампа блогерка Лора Лумер після візиту до Києва відвідала місто Дніпро. >>
У ніч на 26 липня російські окупанти атакували Київ балістикою, внаслідок чого у Шевченківському районі міста уламки впали на 18-поверховий будинок, 3 мешканців столиці постраждали. >>
Атакуючи друкарні, склади з видавничою продукцією, росія знищує українські книжки, тому відновлення друкарень і підтримка видавничої галузі — питання культурної стійкості та національної безпеки. >>
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>