FPV-дрон проти Ка-52: «Хижаки висот» збили ворожий гелікоптер, фото
"Хижаки висот" - бійці батальйону безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади СБС - збили російський бойовий вертоліт Ка-52 за допомогою FPV-дрона. >>
Тральщики-шукачі мін "Черкаси" та "Чернігів" .
Від початку повномасштабного вторгнення рф українські протимінні кораблі першимиотримали оцінку взаємосумісності за стандартами НАТО.
Як інформує УМ, про це 3 квітня повідомили у ВМС ЗСУ у Фейсбуці.
"Протимінні кораблі "Черкаси" та "Чернігів" першими з початку повномасштабної агресії РФ завершили оцінку НАТО 1-го рівня, яка підтверджує взаємосумісність з процедурами і стандартами НАТО. У сучасних умовах безпеки - це важливий процес інтеграції українських підрозділів до стандартів НАТО, що забезпечує високий рівень підготовки та ефективності", - йдеться в повідомленні.
Там зазначили, що одним з основних механізмів такого партнерства є Програма перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО.
"Головне її завдання – практичне оцінювання рівня готовності підрозділів збройних сил країн-партнерів до спільної участі з військовими формуваннями НАТО в операціях Альянсу.
Участь у цій Програмі сприяє підвищенню боєздатності Збройних Сил України та їх інтеграції в систему колективної безпеки НАТО", - додали у ВМС.
Попереду на екіпажі кораблів чекає проходження оцінки НАТО другого рівня (NEL2), після чого вони набудуть права до участі в багатонаціональних операціях та місіях Альянсу.
Як повідомляла УМ, Велика Британія передасть ВМС України військові кораблі зі свого флоту.
"Хижаки висот" - бійці батальйону безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади СБС - збили російський бойовий вертоліт Ка-52 за допомогою FPV-дрона. >>
Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) пішов із життя у віці 97 років >>
Три перших місця у Конкурсі наукових зображень для "Вікіпедії" з фотографіями зі станції "Академік Вернадський" здобули українські полярники та полярниці. >>
Українські правоохоронці вранці 20 березня проводять 70 обшуків у медзакладах по всій Україні у справах про привласнення бюджетних коштів на сотні мільйонів гривень. >>
Україна отримала сигнали від США про те, що мирні переговори можуть незабаром поновитися, але росіяни не мають повертатися з посиленою позицією. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил безпілотних систем ЗСУ затримала агента, який одночасно працював на фсб рф та розвідку прикордонної служби республіки білорусь. >>