«Ответка» за затримання ростанкерів: путін пригрозив захопленням західних судів у світовому океані
Росія відповідатиме «дзеркально», якщо країни Європи й надалі затримуватимуть її торговельні судна. >>
Капітан розбитого вантажного судна є громадянином Росії Капітан MV Solong був заарештований у вівторок після зіткнення з нафтовим танкером біля Йоркшира
Виявився росіянином капітан вантажного судна, яке 10 березня зіткнулось з американським нафтовим танкером біля берегів Великої Британії,.
Як інформує УМ, про це повідомив власник судна Ернст Русс, передають 12 березня The Telegraph і CNN.
Русс додав, що решта екіпажу складалася з громадян Росії та Філіппін.
Танкер Stena Immaculate перевозив приблизно 220 тисяч барелів авіаційного палива для американських військових, коли біля узбережжя Йоркширу в нього врізався MV Solong. Спершу повідомлялось, що Solong перевозив високотоксичні хімікати, але власник судна це заперечує.
Внаслідок аварії обидва судна спалахнули. Одного з членів екіпажу судна Solong спершу вважали зниклим безвісти, але після завершення пошуково-рятувальної операції його визнали загиблим.
Інших 13 членів екіпажу вантажного судна врятували разом з усією командою Stena Immaculate з 23 людей.
Британська поліція почала кримінальне розслідування за фактом аварії та 11 березня заарештувала 59-річного капітана Solong за підозрою у вбивстві через грубу необережність.
Джерела The Telegraph кажуть, що попереднє розслідування не вказує на злий умисел, але повністю виключати його не можна. Міністр транспорту Британії також заявив, що доказів навмисних дій наразі немає.
Як повідомляла УМ, Нафтотанкер «тіньового флоту» рф відбуксовують від німецького острова Рюген.
Росія відповідатиме «дзеркально», якщо країни Європи й надалі затримуватимуть її торговельні судна. >>
Про масовану атаку безпілотників на Краснодарський край рф заявила російська влада: Telegram-канали повідомляють, що вирують пожежі в порту, на нафтовому терміналі та у військовій гавані в Новоросійську. >>
У рамках програми «Рішення для відновлюваної енергетики» (RES) Тернопільську громаду відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва. >>
Цього тижня по Україні почали бити не лише рашистські, а й північнокорейські балістичні ракети. >>
Увечері 9 серпня й одразу після півночі 10-го ворог масовано атакував «шахедами» автозаправні станції й об’єкти газовидобутку у Полтавському районі. >>
У ніч проти 10 серпня українські військові вдарили по нафтопереробному заводу в Орську Оренбурзької області росії. >>