Командир "Вільної Грузії" Бадрі Кварацхелія загинув у бою на Курщині
Під час бойових дій у Курській області загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. >>
За фактами, виявленими ТСК, готуються матеріали для наказу про звільнення одіозного генерала П.П.Ткачука з посади начальника Національної академії сухопутних військ України. (Фото з відкритих джерел)
У Міноборони України готують документи, аби звільнити генерал-лейтенанта Павла Ткачука з посади начальника львівської Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.
Як інформує УМ, про це заявив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк, повідомила Юлія Яцюк у Фейсбуці.
У травні цього року стало відомо, що його підозрюють в побитті та приниженні курсантів.
Курсанти академії скаржилися, що їх бив і принижував начальник курсу, а також на погане харчування і булінг. Із ситуацією розбиралися депутати та Держбюро розслідувань.
Павло Ткачук іх серпня 1973 року по липень 1977 року навчався в Одеському вищому артилерійському командному училищі.
Після закінчення училища був направлений для подальшого проходження служби в Забайкальський військовий округ (Монгольська Народна Республіка), де з 1977 року по 1982 рік проходив службу на посадах командира взводу та батареї (МНР).
З 1982 р. по 1986 р. проходив службу на посадах командира артилерійської батареї та начальника штабу артилерійського дивізіону.
З 1986 р. по 1991 р. — командир окремого артилерійського дивізіону.
З 1988 р. по 1992 навчався у Військово-артилерійській академії в м. Санкт-Петербург (заочно).
З 1991 р. по 1997 р. — командир окремого артилерійського полку.
З 1997 р. по 1998 р. — командир окремої механізованої бригади.
З 1998 року по 2002 р. — командир артилерійської дивізії. Дивізія у 2002 р. визнана найкращою серед усіх військових з'єднань Збройних Сил України[4].
З січня 2003 по вересень 2006 р. — начальник Львівського військового ордена Червоної Зірки інституту імені гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка».
З вересня 2006 р. по вересень 2009 р. — начальник Львівського ордена Червоної Зірки інституту Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету «Львівська політехніка».
З вересня 2009 р. по теперішній час — начальник Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Як повідомляла УМ, АОЗ сплатила мільярди на закупівлю озброєння так званим спецімпортерам-посередникам.
Під час бойових дій у Курській області загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. >>
На відео, як російські солдати розстріляли пʼятьох українських полонених захисників, відреагував Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. >>
У росії нарощують програму популяризації служби у російській армії серед молоді з метою довгострокової війни проти України та можливих майбутніх збройних конфліктів із західними країнами. >>
У неділю 22 грудня американський крейсер випадково збив винищувач-бомбардувальник США над Червоним морем, що стало найсерйознішим інцидентом за більш ніж рік американських операцій проти єменських повстанців-хуситів. >>
У ЗСУ створено підрозділ, який координуватиме дії, спрямовані на захист, збереження та запобігання знищенню об'єктів культурної спадщини, які можуть опинитися під загрозою внаслідок бойових дій - підрозділ із захисту культурної спадщини. >>
Партію дронів та техніки у 10 бригад і батальйонів Петро Порошенко привізна Сумщину. Вартість допомоги перевищує 40 мільйонів гривень. >>