За ворогом стежитиме нова українська «пташка» - авіакомплекс Poseidon
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс Poseidon вітчизняного виробництва. >>
В основі назви матеріалу – невпинна боротьба та непохитність українського суспільства, задля досягнення перемоги над російським агресором через жагу до волі. (Фото: сайт МВС)
У центрі документального фільму «1000 днів волі» історії п’яти українських героїв. Стрічку створили у Міністерстві внутрішніх справ України.
Як інформує УМ, про це повідомили на сайті МВС.
В основі назви матеріалу – невпинна боротьба та непохитність українського суспільства, задля досягнення перемоги над російським агресором через жагу до волі. Фільм «1000 днів волі» – це історії про силу духу, витривалість та незламність українського народу. У центрі сюжету – п’ять героїв, які щодня віддають себе боротьбі за свободу та майбутнє країни.
Серед них:
Поліцейська з Ірпеня, яка у розпал війни продовжує захищати порядок і людей. На початку вторгнення вона перебувала на службі, проте 5 березня з Ірпеня довелося тікати, аби врятувати життя своє та сина. Згодом батьків поліцейської російські окупанти вбили.
Снайпер із Національної гвардії України, для якого кожен постріл – це боротьба за життя і справедливість. У березні 2022 року він отримав важку травму голови, шиї і хребта, коли загарбники почали обстрілювати позиції. Після операцій, лікування та реабілітації снайпер “Сивий” знову повернувся до своєї роботи.
Рятувальник ДСНС із прикордонного Краснопілля на Сумщині, який працює під обстрілами, ризикуючи своїм життям, задля порятунку інших. У фільмі надзвичайник поділився особистою історією – коли він отримав дзвінок про приліт поруч зі своїм будинком, в якому перебували дружина з дитиною.
Прикордонник, для якого кожен день на службі – це стійкість і відвага. Він не з розповідей знав, що таке війна і російська агресія, адже ніс службу колись в зоні АТО. Вторгнення зустрів у Борисполі – паралельно бійці ДПСУ озброювались, аби захистити аеропорт, а пасажирів з летовища в цей момент евакуювали.
Офіцер бригади Азов - "Арн", який у свій 25-й день народження потрапив у полон і провів в неволі два з половиною роки. “Арн” був звільнений із російського полону цьогоріч у вересні. Попри всі випробування продовжує боротися за Україну, за побратимів та планує після реабілітації повернутися на службу.
Документальний фільм «1000 днів волі» Міністерство внутрішніх справ покаже сьогодні: прем'єра відбудеться в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” о 17:25.
Як повідомляла УМ, «Новоприбулі»: у Канаді виходить документальна стрічка про українців-емігрантів, які рятувалися від війни.
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс Poseidon вітчизняного виробництва. >>
Нового президента обрала Громадська спілка "Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів" (УАВК) – ним став колишній держсекретар Міністерства культури та інформаційної політики Артем Біденко. >>
Із Днем Соборності Президент Володимир Зеленський привітав громадян України. >>
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
У місті Парк-Сіті американського штату Юта в день відкриття кінофестивалю Sundance 23 січня відбудеться світова прем’єра другого повнометражного фільму українського режисера Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки». >>
До основної конкурсної програми 75-го Берлінського міжнародного кінофестивалю вперше за 25 років відібрали стрічку української режисерки: цьогоріч - це фільм Катерини Горностай "Стрічка часу". >>