Парк бронетехніки ЗСУ поповнить «Зубр» - Міноборони
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони повнопривідний бронеавтомобіль підвищеної прохідності «Зубр». >>
Міжнародний аеропорт "Львів" до "великої" війни. (Фото: Фейсбук Міжнародний аеропорт "Львів")
Можливість поетапного і часткового відкриття повітряного простору для цивільної авіації розглядає Державіаційна служба України й першим місто з працюючим аеропортом може стати Львів.
Як інформує УМ, про це 15 листопада повідомило агентство Reuters.
Державна авіаційна служба України у письмовому коментарі Retuers зазначила, що розглядає можливість поетапного і часткового відкриття повітряного простору для цивільної авіації "за умови оцінки ризиків та їх зниження до прийнятного рівня і впровадження додаткових заходів безпеки". Однак жодних конкретних термінів не було названо.
Україна вже майже рік обговорює відновлення авіаперельотів із європейськими авіаційними органами та авіакомпаніями, повідомив старший партнер страхової компанії Marsh McLennan Кріспін Еллісон.
"Якщо регулятори визнають це безпечним і буде ухвалене політичне рішення, страхова галузь готова підтримати ці зусилля щодо відновлення", — зазначив Еллісон, маючи на увазі можливий запуск у 2025 році.
Еллісон підкреслив, що забезпечення безпеки повітряного простору є головним завданням, і навколо цього питання вже проведено багато роботи, але деталей не уточнив.
Львівська область, яка межує з Польщею, рідше піддається російським атакам порівняно з іншими регіонами України, хоча російські війська атакували її газову інфраструктуру та завдавали ударів дронами й ракетами. Аеропорт у Львові має два термінали та до війни міг обслуговувати до 3,000 пасажирів на годину.
Marsh McLennan допомагає українському уряду створити страхову програму для покриття ризиків комерційної авіації, повідомив Еллісон. Компанія вже веде страхування суден, що перевозять вантажі через коридор у Чорному морі.
До обговорень залучені учасники авіаційного сектору, додав він: "Національні перевізники, лоукостери та українські авіакомпанії проявляють інтерес і розглядають можливість участі у цьому проєкті".
Нагадаємо, що польоти цивільної авіації над Україною були повністю закриті 24 лютого 2022 року.
Міністерство розвитку громад спільно з керівниками міжнародних аеропортів презентували дорожню карту з відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану.
Польоти в одному з українських аеропортів - "Львів" або "Бориспіль" - можуть відновити до кінця січня 2025 року.
Як повідомляла УМ, «Ракети летять звідусіль»: військові розкритикували ідею відновити авіапольоти в Україні.
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони повнопривідний бронеавтомобіль підвищеної прохідності «Зубр». >>
Учні та батьки ліцею №59 міста Києва відгукнулися на заклик бійців ЗСУ і провели благодійну ярмарку, щоб підтримати наших захисників на фронті. >>
Регулярне ТО та заміна зношених деталей – обов’язкова частина догляду за машиною. Це впливає на безпеку та комфорт під час поїздок >>
Український бронеавтомобіль UAT-TISA кодифікували та допустили до використання в Силах оборони. >>
Для посилення морської та берегової оборони країни Австралія передасть Україні 14 катерів. >>
«Сим знаком переможеш» — таку назву має проєкт, який наповнив сучасниммистецтвом, пов’язаним з духовною спадщиною, місто Жовкву та околиці. >>