Трамп переконав: Індія пообіцяла не купувати російську нафту
Після розмови з премʼєр-міністром Індії Нарендрою Моді Президент США Дональд Трамп заявив, що той погодився припинити купувати російську нафту. >>
На ЗАЕС виявили проблему з частиною помпи охолодження реактора. (Фото: сайт МАГАТЕ)
Витік води з імпульсної лінії виявили на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС), наразі тривають ремонтні роботи.
Як інформує УМ, про це йдеться у повідомленні МАГАТЕ.
МАГАТЕ повідомило, що у вівторок, 29 жовтня отримало інформацію про витік води в системі теплоносія одного з реакторів на Запорізькій АЕС.
Експерти кажуть, що "після оцінки ситуації експерти розпочали ремонтні роботи. Зараз проводиться радіографічна перевірка зварних швів, щоб упевнитися в їхній надійності".
"Агентство продовжить уважно стежити за цією проблемою. Хоча ми не бачимо жодних безпосередніх проблем для ядерної безпеки", – заявив генеральний директор Рафаель Гроссі.
В Україні діють три АЕС: Рівненська атомна електростанція (4 енергоблоки), Південноукраїнська атомна електростанція (3 енергоблоки) і Хмельницька атомна електростанція (2 енергоблоки). Запорізька атомна електростанція окупована російськими військовими з 2022 року.
Територія Запорізької АЕС періодично зазнає обстрілів, в яких Україна і Росія звинувачують одна одну. Українська влада також заявляла, що російська армія використовувала ЗАЕС для зберігання військової техніки і дислокації своїх військовослужбовців.
Як повідомляла УМ, «Двоголове» МАГАТЕ: агентство фінансувало російські ядерні дослідження в окупованому Криму.
Після розмови з премʼєр-міністром Індії Нарендрою Моді Президент США Дональд Трамп заявив, що той погодився припинити купувати російську нафту. >>
По ситуації в Україні Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду. >>
Під час повітряної тривоги у Запоріжжі пролунав вибух - окупаційна армія вдарила по місту безпілотником, влучила у пологовий будинок. >>
Системна аварія сталася в енергосистемі України - наслідком стало «погашення» значної частини України. >>
У Воронезькій області рф Сили оборони України уразили російські склад безпілотників, пункт управління БПЛА та нафтобазу «Хохольська». >>
На Львівщині російські війська 27 січня завдали удару по об'єкту інфраструктури в місті Броди – цей об'єкт пов'язаний з нафтопроводом "Дружба". >>