Канали низки підсанкційних РНБО російських та проросійських артистів заблоковано в Україні
На території України Ютуб заблокував канали низки підсанкційних РНБО російських та проросійських артистів. >>
Поліцейські ліквідували мережу міжрегіональних наркоугруповань, які виготовляли майже тонну солей Альфа-PVP й амфетаміну щомісячно (Фото: Телеграм Ігор Клименко | МВС)
В Україні ліквідовано мережу міжрегіональних наркоугруповань, які виготовляли майже тонну солей Альфа-PVP й амфетаміну щомісячно.
Як інформує УМ, про це 17 жовтня повідомили на сайті Нацполіції та очільник МВС Ігор Клименко в Telegram.
"Поліція ліквідувала наркокартель, учасники якого виготовляли та продавали через канали в месенджері психотропи.
- більш як 230 обшуків у 20 регіонах країни.
- понад 60 затриманих.
- ліквідовано 19 нарколабораторій, у яких щомісяця виробляли майже тонну амфетаміну та Альфа-PVP.
Дохід зловмисників сягав більше 350 млн гривень на місяць", - поінформував Клименко.
Поліцейські також встановили, що учасники однієї зі злочинних організацій налагодили контрабандний канал постачання прекурсорів з Польщі на спеціально облаштовані склади.
Там їх фасували і постачали п’ятьом наркокартелям, які виготовляли Альфа-PVP та амфетамін у семи областях: Київській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Житомирській, Дніпропетровській та Черкаській областях. Звідти його розповсюджували по всій країні за допомогою "мастеркладів" та приватних логістичних компаній через ботоферми й телеграм-канали.
За результатами двох етапів поліцейських спецоперацій, що пройшли у червні та жовтні поточного року на території 20 областей України, було вилучено понад 300 кг готового продукту та 1000 літрів рекреаційних сумішей Альфа-PVP, понад 15 тонн прекурсорів, понад 70 кг амфетаміну та 16 кг мефедрону вартістю в понад 400 мільйонів гривень за цінами "чорного" ринку.
Зазачається, що слідчі Нацполіції зібрали достатньо доказів і оголосили про підозру 73 учасникам наркосиндикату.
Повідомляється, що наразі суд обирає затриманим запобіжні заходи. Інші учасники наркомережі встановлюються. Фігурантам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.
Як повідомляла УМ, в Україні викрито міжрегіональну організацію наркоділків у погонах.
На території України Ютуб заблокував канали низки підсанкційних РНБО російських та проросійських артистів. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
11 липня 2026 року, у польський день пам’яті жертв Волинської трагедії, президент Польщі Кароль Навроцький виступив у прикордонному селі Радруж і заявив, що домагатиметься законодавчої заборони червоно-чорного прапора на території Польщі. >>
В Україні за перші 6 місяців 2026 року народилися 73 292 дитини, тоді як померли 259 853 людини. Таким чином, смертність майже вчетверо перевищує народжуваність. >>
На утримання маточного поголів'я кіз та овець українські фермери отримали понад ₴137 мільйонів державної підтримки. >>
На Тернопільщині затримали керівника одного з психоневрологічних будинків-інтернатів, який, за даними слідства, систематично відправляв підопічних закладу на примусові роботи, а гроші за їхню працю привласнював. >>