Рашисти здійснили масовану ракетну атаку по Україні
Вранці 15 січня по всій Україні оголошували повітряну тривогу через ракетну небезпеку. >>
В Армія+ військові зможуть оновити свій статус про військову службу.
Нова функція виправлення даних про службу для військовослужбовців запроваджена в застосунку "Армія+".
Як інформує УМ, про це 27 вересня повідомила пресслужба на сайті Міністерства оборони України.
Як пояснили в оборонному відомству, після запуску "Армії+" певна частина військовослужбовців зіткнулася із тим, що інформація про військову службу не відображається у застосунку.
Найчастіше це траплялося через те, що оператори територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не оцифрували дані про актуальний статус обліку громадянина.
Для виправлення даних користувачу необхідно було встановити застосунок "Резерв+" і через нього надіслати запит.
"Лише за перші чотири тижні релізу дані про свою службу актуалізували понад 60 тисяч військових, зокрема через "Резерв+". Це було незручно, вимагало встановити ще один застосунок та не давало військовому зворотного зв’язку про свою заявку на оновлення даних", - розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Тому, за її словами, у Міноборони розробили функціонал, який дозволяє оновити інформацію про військову службу через застосунок "Армія+" у кілька кліків та отримати номер заявки, щоб далі за ним уточнити статус.
Для оновлення статусу в Армія+ необхідно:
Завантажити/оновити застосунок й авторизуватися;
Якщо інформація в реєстрі відсутня, на екрані з’явиться повідомлення "Ми не знайшли даних про вашу військову службу", тоді натиснути "Я точно чинний військовий";
Заповнити форму, вказати необхідні дані та надіслати;
Військовий отримає номер заявки, завдяки якому зможе відстежувати її статус, та очікувати сповіщення про результат.
У Міноборони додали, що загалом за півтора місяця роботи в застосунку "Армія+" авторизувалися понад 270 тисяч військовослужбовців.
Застосунок впровадила тисяча військових частин, а також були подані 7 тисяч електронних рапортів, що мають юридичний статус паперового.
Як повідомляла УМ, Електронна ідентифікація: Міноборони пропонує дозволити призовникам ставати на військовий облік онлайн.
Вранці 15 січня по всій Україні оголошували повітряну тривогу через ракетну небезпеку. >>
Військовослужбовці Сил оборони України, родичі загиблих військових >>
Із надзвичайно важливого партнерства розпочали рік Україна та Канада: дві найбільші бібліотеки цих країн — Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського та Публічна бібліотека Торонто (Toronto Public Library) — підписали Меморандум про співпрацю. >>
У піхоту масово переводять спеціалістів Повітряних сил ЗСУ, більше того – скорочують також мобільні вогневі групи. >>
ро підозру колишньому директору одного з департаментів Міністерства оборони України та двом керівникам державного підприємства, які поставили у бойові підрозділи браковані великокаліберні кулемети, повідомили працівники Державного бюро розслідувань. >>
У Москві 2-й Західний окружний військовий суд виніс вирок сімом полоненим українцям, які брали участь у наступі ЗСУ в Курській області. Військові отримали тюремні терміни від 15 до 16 років. >>