Харківщина у вогні: зруйновано термінал «Нової пошти», дитячий санаторій, є загиблі, фото
Ворожих ударів протягом минулої доби зазнали місто Харків і 8 населених пунктів Харківської області. >>
Донеччина зазнає постійних обстрілів російських загарбників. (Фото Донецької ОВА)
Північ Донецької області повністю знеструмлена через терористичні удари росіян. Пошкоджено інфраструктурний об'єкт.
Як інформує Україна молода, про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у неділю.
За його даними, внаслідок російських ударів у неділю, 15 вересня, північ Донецької області залишилася без світла.
Уранці російські терористи пошкодили інфраструктурний об'єкт.
"Щойно дозволить безпекова ситуація, фахівці візьмуться за відновлення електропостачання", - наголосив керівник Донеччини.
Напередодні росіяни кількома ударами знищили шляхопровід "Східний" у Покровську. У місті також руйнувань зазнали енергетичні обʼєкти, адміністративнібудівлі.
Як повідомляла «УМ», днями президент Зеленський заявив про вирівнювання ситуації на Покровському напрямку.
Ворожих ударів протягом минулої доби зазнали місто Харків і 8 населених пунктів Харківської області. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Три бурових установки корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря уразили Підрозділи Сил оборони. >>
Після ворожих атак на Київщині через масштабні знеструмлення запрацювали перші 7 "вагонів незламності". >>
Російські загарбники на Донеччині 10 січня завдали авіаудару по Словʼянську, поранені семеро цивільних. >>
Після атаки дронів у Волгоградській області рф сталася пожежа на нафтобазі. >>