Спецоперація в Середземному морі: вражено танкер «тіньового флоту» рф – СБУ
У нейтральних водах Середземного моря Служба безпеки України уразила танкер "тіньового флоту" росії. >>
Спалили 5 автівок ЗСУ у трьох районах Києва: Затримано п’ятьох поплічників спецслужб рф. (Фото: сайт СБУ)
Служба безпеки та Національна поліція затримали у Києві ще п’ятьох поплічників російських спецслужб, які вчиняли підпали в столиці. Основними «цілями» фігурантів були позашляховики та мікроавтобуси ЗСУ.
Як інформує УМ, про це 12 вересня повідомили на сайті СБУ.
«За вказівкою рашистів фігуранти підпалили 5 службових авто українських захисників у трьох районах міста. Поруч з пошкодженим транспортом зловмисники залишали провокаційні листівки, спрямовані на дискредитацію Сил оборони.
У такий спосіб ворог сподівався розхитати суспільно-політичну обстановку в столичному регіоні, видаючи замовні підпали за гроші з рф під виглядом «роботи» нібито антиукраїнського підпілля.
Як встановило розслідування, зловмисники діяли двома групами по двоє чоловік, ще один «працював» самостійно. Вони мешканці Сумської, Полтавської та Миколаївської областей віком від 21 до 29 років. До Києва фігуранти приїхали на заробітки», - сказано, зокрема, в повідомлені СБУ.
Під час пошуку «легких грошей» у Телеграм-каналах на молодиків вийшли представники спецслужб рф і запропонували співпрацю.
«За інструкцією окупантів фігуранти спочатку знаходили потенційні цілі та відправляли відповідні фото своїм російським кураторам для погодження.
Потім вони прибували до місць паркування військових авто, підпалювали їх за допомогою легкозаймистої суміші та фіксували загоряння на камери власних телефонів для «звітності» перед агресором.
Після цього вони сподівалися отримати від окупантів винагороду, однак обіцяних грошей так і не побачили», - додали в СБУ.
Співробітники СБУ та Нацполіції затримали всіх фігурантів «по гарячих слідах» у різних районах Києва. У них вилучено засоби підпалу, саморобні антиукраїнські листівки та мобільні телефони із доказами злочинів.
Слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 8 років тюрми.
Як повідомляла УМ, Розставляв «відеопастки» для онлайн-коригування ударів по Києву: затримано «крота» ГРУ.
У нейтральних водах Середземного моря Служба безпеки України уразила танкер "тіньового флоту" росії. >>
В Україну, 19 грудня, повернули 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям. >>
Про масовану атаку безпілотників на 7 регіонів заявила російська влада, внаслідок чого в Орловській і Ростовській областях – перебої є проблеми з електропостачанням, на заводі "Тольяттіазот" вирує пожежа. >>
Російський ударний дрон в четвер, 18 грудня, атакував міст на Одещині поблизу державного кордону з Молдовою, що призвело до тимчасового закриття кількох пунктів пропуску. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>
Атаки у ряді російських міст здійснила група безпілотників у ніч проти четверга, 18 грудня: зокрема, у Ростові-на-Дону горів танкер. >>