Вихолощення творів: у творах Гоголя освітяни рф прибрали згадку про Україну
Для перевидання в 2023 році підручник з літератури для 5-9 класів російських середніх шкіл був значно перероблений. >>
Китай охолов щодо вугілля із Забайкалля. (Фото з відкритих джерел)
Пекін обмежив транскордонні платежі із росією через західні санкції.
Відтак, російсько-китайський проєкт із освоєння найбільшого в Забайкаллі Зашуланського вугільного родовища залишився без фінансування.
Як інформує Україна молода, це визнав гендиректор холдингу "Эн+ Груп" Владімір Колмогоров на Східному економічному форумі, передає The Moscow Times.
Зауважимо, що розвитком проєкту займається компанія "Разрезуголь" – спільне підприємство "Эн+" та китайської China Energy Investment Corporation (CHN Energy), створене на паритетній основі.
"Досвід є і в них, і в нас. Тому завдання, яке стоїть на цьому форумі, продовжити обговорення цього проєкту та спробувати прискорити таки [і вирішити] усі сьогоднішні проблеми. Вони є, безумовно, і пов'язані з фінансуванням та обмеженнями щодо використання фінансових ресурсів", – сказав Колмогоров.
За його словами, обмеження пов'язані із санкціями проти росії і китайські партнери побоюються, що питання не буде вирішено швидко. Однак Колмогоров вважає "переборною" ситуацію, що склалася, і сподівається на продовження розвитку проєкту разом із китайськими партнерами.
"Разрезуголь" отримало ліцензію на Зашуланське родовище у 2014 році. Китайські партнери в особі Shenhua Group (тепер – China Energy) називали проєкт, промислові запаси якого оцінювалися в 742 млн тонн, "важливим кроком у реалізації "дорожньої карти" китайсько-російської співпраці у вугільній сфері".
Однак падіння цін на енергетичне вугілля знизило інтерес китайських компаній до подібної співпраці. В результаті освоєння Зашуланського родовища було поставлене на паузу, поки 2021 року власники не відновили процес затвердження проєктної документації.
Раніше російські сировинні компанії зіткнулися з касовими розривами й неможливістю погасити взяті в банках кредити через проблему платежів із Китаєм.
Ситуація з платежами з росії до Китаю різко погіршилася в грудні 2023 року, коли президент США Джо Байден підписав указ, що дозволяє американському Мінфіну вводити вторинні санкції проти банків третіх країн за допомогу підсанкційним особам та забезпечення поставок російському військово-промисловому комплексу.
Після цього понад 98% китайських кредитних організацій припинили приймати платежі від російських компаній. Також деякі банки стали відхиляти платежі з російськими іменами та почали відмовлятися приймати "брудні" юані з росії.
Для перевидання в 2023 році підручник з літератури для 5-9 класів російських середніх шкіл був значно перероблений. >>
У четвер, 10 квітня, Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила надважливу резолюцію щодо необхідності встановлення відповідальності за російську агресію в Україні та недопущення безкарності. >>
У столиці ОАЕ Абу-Дабі вранці 10 квітня росія і США здійснили обмін увʼязненими - це зробили «на знак подальшого зміцнення довіри». >>
5 березня 1940 року народний комісар внутрішніх справ СРСР Берія звернувся до Сталіна з доповідною запискою (на 4-х аркушах, №794/б під грифом цілком таємно), у якій було зазначено, що в таборах для військовополонених знаходиться 14 736 польських військових і 10 685 поляків утримуються у в'язницях >>
Щонайменше 155 громадян КНР воюють проти України на її території, однак їх може бути більше. >>
На окупованих територіях України російські окупанти створюють "казачі" формування - ще один інструмент для контролю і репресій. >>