Оператори полку «Рейд» знищили унікальну станцію радіорозвідки «Артикул-С»
Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
Наслідки ударів по Харкову. (Фото: Олег Синєгубов у Telegram)
Рятувальники та лікарі, які приїхали на виклик після обстрілу постраждали Внаслідок повторного ракетного удару по Харкову в неділю, 1 вересня.
Як інформує УМ, про це 1 вересня повідомили мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону, керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Telegram та начальник Центру екстреної меддопомоги Харкова Віктор Забашта у коментарі Суспільне Харків.
"На теперішній час ми маємо близько 40 людей, які отримали поранення. На щастя, загиблих немає, але декілька людей у дуже важкому стані.
Крім того, постраждали працівники ДСНС і карети "швидкої допомоги", які приїхали на виклик. Повторним цинічним ударом, попередньо, "Іскандерами", ворог атакував наше місто, і постраждали лікарі", - сказав Терехов.
Начальник Центру екстреної меддопомоги Віктор Забашта розповів, що внаслідок повторного удару РФ по Харкову постраждали двоє медиків екстреної допомоги.
"Бригада одразу вирушила, вони зупинилися перед торговельним центром. І тут був другий "приліт", влучання поряд, уламками пошкоджено автівку. Лікар дістав черепно-мозкової травми, фельдшер – перелом гомілки уламком. Водій, на щастя, не постраждав.
Стан у фельдшера стабільний, йому нічого не загрожує, він прооперований. Лікар поки не прийшов до тями", - зазначив Забашта.
Голова ОВА Олег Синєгубов повідомив, що серед поранених – двоє медиків та двоє рятувальників.
Як повідомляла УМ, вдень 1 вересня росіяни завдали близько 10 ударів по Харкову, відомо про 41 пораненого, з них 5 дітей.
Президент Володимир Зеленський відреагував на новий удар росіян по Харкову та звернувся до світових лідерів.
За даними прокуратури, Харків атакували балістичними ракетами типу "Іскандер-М" з території Росії. Вісім ракет влучили у трьох районах міста.
Пізніше мер міста Ігор Терехов повідомив, що кількість постраждалих у Харкові внаслідок російського ракетного удару збільшилася до 44. Серед них семеро дітей, найменшому постраждалому лише три місяці.
Рідкісну станцію радіотехнічної розвідки противника "Артикул-С" знищили оператори 413-го полку СБС "Рейд" >>
Внаслідок російських нічно-ранкових ударів 20 січня кілька українських електричних підстанцій, які мають ключове значення для забезпечення ядерної безпеки, пошкоджені; Чорнобильська АЕС – повністю втратила зовнішнє електропостачання. >>
Внаслідок подвійної російської атаки 20 січня в Києві без опалення перебувають 5635 багатоповерхівок. >>
Внаслідок російських ударів по Одеській та Дніпропетровській областях уночі 19 січня – одна людина постраждала та зазнала руйнувань енергетична і газова інфраструктура. >>
За цей тиждень російська федерація застосувала проти України більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. >>
Внаслідок нової російської атаки станом на ранок 14 січня є знеструмлення споживачів у чотирьох областях. У Києві та п'яти областях застосовуються аварійні відключення світла. >>