Далекобійні Сили оборони нищать російські ЗРК, щоби унеможливити запуски ракет
Цього тижня по Україні почали бити не лише рашистські, а й північнокорейські балістичні ракети. >>
Традиційно росіян цікавлять ті, хто не має російського паспорта. (sprotyv.mod.gov.ua)
Російські загарбники збільшили кількість перевірок на вулицях тимчасово окупованих територіях півдня України – Запоріжжя та Херсонщини.
Зокрема, звичайним солдатам дозволили проводити вибіркові перевірки цивільного населення.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Центр національного спротиву у середу.
"Окупаційні адміністрації дозволили звичайним солдатам здійснювати вибіркові перевірки документів та вмісту телефону.
Традиційно росіян цікавлять ті, хто не має російського паспорта та канали інформації на телефоні", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, також російські правоохоронці активно викликають на допити осіб, які повернулися на ТОТ переоформлювати майно.
"Окупантів цікавлять відомості про Сили оборони й наявність родичів в українській армії, в окремих випадках росіяни проводили обшуки майна", - додали в ЦНС.
Центр національного спротиву закликає повідомляти про російських “слідчих”, які працюють на ТОТ, аби вони відповіли за злочини спротиву українського народу.
Цього тижня по Україні почали бити не лише рашистські, а й північнокорейські балістичні ракети. >>
Увечері 9 серпня й одразу після півночі 10-го ворог масовано атакував «шахедами» автозаправні станції й об’єкти газовидобутку у Полтавському районі. >>
У ніч проти 10 серпня українські військові вдарили по нафтопереробному заводу в Орську Оренбурзької області росії. >>
Оперативну інформацію від наших воїнів отримала Херсонська ОВА щодо посилення російського дронового терору на території області. >>
Українські захисники продовжують створювати країні-терористці чималі проблеми з пальним. >>
Сили оборони України в ніч на 4 серпня завдали ударів по низці військових об'єктів російських окупантів, зокрема уразили тимчасовий пункт дислокації підрозділу ФСБ у Херсонській області, автомобільний і залізничний мости, а також пункт управління та вузол зв'язку в Бахмуті. >>