Ампутація не завада: ветеран ЗСУ підкорив Кіліманджаро
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
Голова наглядової ради «Серця Азовсталі» Наталія Ємченко «Українському домі» у Вашингтоні. (facebook.com/HeartofAzovstal)
Проєкт «Серце Азовсталі», який підтримує оборонців Маріуполя та їхні родини, запровадить в Україні американські практики посттравматичного зростання ветеранів.
Зокрема, делегація проєкту днями відвідала Вашингтон, де домовилася про співпрацю з американськими ветеранськими організаціями щодо адаптації їхніх методик в Україні.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє проєкт «Серце Азовсталі» у соцмережах.
В рамках поїздки представники проєкту разом з оборонцями Маріуполя Дмитром Морозовим та Георгієм Рошкою відвідали Boulder Crest Foundation – організацію, що спеціалізується на посттравматичному зростанні ветеранів.
З її представниками обговорили подальшу співпрацю та створення пілотного проєкту для адаптації їх методологій для українських ветеранів.
«Концепція посттравматичного зростання, яку в США розвиває Boulder Crest, є максимально актуальною та такою, що відповідає викликам для українських військових.
Вона допомагає використати травматичний досвід, отриманий на війні, на користь ветерану. І загалом це питання відновлення психічного здоров'я наших захисників та захисниць, і американський досвід буде тут дуже корисним.
Тому ми домовилися про співпрацю. Наші американські колеги вже готові надати нам можливість адаптувати американські протоколи до України», – заявила голова наглядової ради «Серця Азовсталі» Наталія Ємченко.
Разом з тим, «Серце Азовсталі» підписало меморандум про співпрацю з організацією DogTag. Вона створила в США пекарню, де ветерани можуть на власному досвіді опановувати всі необхідні бізнес-процеси, щоб надалі використовувати це при відкритті власної справи.
«Ознайомившись з американськими методиками, ми зрозуміли, що вони точно заслуговують на впровадження та реалізацію в Україні. Ми будемо працювати з цим в рамках нашої програми «Майбутнє», основне завдання якої – допомогти оборонцям Маріуполя знайти свій шлях у цивільному житті», – розповіла директорка проєкту Ксенія Сухова.
Також разом з оборонцями Маріуполя представники «Серця Азовсталі» відвідали «Український дім» у Вашингтоні, де зустрілися з послом України в США Оксаною Маркаровою.
Окрім того, вони виступили перед дипломатами, військовими, представниками української громади, нагадали про подвиг оборонців Маріуполя та розповіли про довід «Серця Азовсталі» у їх підтримці.
Як повідомляла «УМ», військовослужбовець бригади «Азов», 55-річний Олександр Іщенко, який понад два роки перебував у полоні, помер у російському СІЗО.
Днями стало відомо, що бійця закатували.
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
У місті Парк-Сіті американського штату Юта в день відкриття кінофестивалю Sundance 23 січня відбудеться світова прем’єра другого повнометражного фільму українського режисера Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки». >>
Воїни 73-го морського центру Сил спеціальних операцій знищують на Курщині противника і здобувають важливі дані щодо ворожих військ. >>
В цілому українці непогано ставляться до російськомовних співгромадян. До росіян за національністю ставлення значно гірше, але воно дещо покращилося. >>
Співробітники Служби безпеки України за сприяння міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ затримали головного психіатра Збройних Сил, який є заступником Голови Центральної ВЛК та вирішує питання щодо придатності військових до проходження служби. >>
Указ про тимчасове призупинення усіх програм зовнішньої допомоги Сполучених Штатів на 90 днів підписаву понеділок, 20 січня, президент США Дональд Трамп. >>