Український борець Мчедлідзе вийшов у бронзовий фінал Олімпіади

13:27, 11.08.2024

Муразі Мчедлідзе.

Муразі Мчедлідзе, український борець вільного стилю (до 97 кг), виступив у втішній сутичці з вільної боротьби серед чоловіків на Олімпійських іграх 2024.

Як інформує УМ, це стало відомо з трансляції змагань.

30-річний українець здолав Ніколааса Йоганнеса де Ланге з Південної Африки з рахунком 5:3.

Українець пропустив прохід суперника на старті зустрічі (0:2). Однак надалі вдала дія принесла Муразі перші 2 бали у сутичці та вивела його вперед. Наприкінці зустрічі Мчедлідзе заробив ще два бали та виграв сутичку.

У бронзовому фіналі Мчедлідзе зустрінеться з азербайджанцем Магомедханом Магомедовим. Початок о 13:30 за київським часом.

Нагадаємо, що Мчедлідзе розпочав свій шлях на турнірі з перемоги над представником Туреччини Ібрагімом Чіфтчі — 5:1. Надалі Муразі зазнав поразки у чвертьфіналі, де достроково поступився грузину Гіві Матчарашвілі на першій хвилині другого періоду. Однак зміг потрапити у втішні сутички завдяки виходу Матчарашвілі у фінал змагань.

Напередодні Ірина Коляденко принесла Україні срібну медаль у боротьбі.

Як повідомляла УМ, Олімпіада-2024: Олександр Хижняк виборов «золото» з боксу.