1418-й день великої війни: країна-агресор подавиться
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Орбан звично маніпулює і плутає агресора із жертвою. (facebook.com/orbanviktor)
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан передбачувано розкритикував ініціативу окремих західних країн дозволити Україні бити наданою союзниками зброєю по території росії.
На його думку, це нібито «наближає Європу до руйнування».
Як інформує Україна молода, відповідну заяву Орбана наводить AP в п’ятницю.
Зокрема, прем’єр Орбан заявив, що позиція президента Франції Емманюеля Макрона, який не виключає введення військ в Україну, а також пропозиція НАТО, яка дозволить Києву завдавати ударів по військових базах на території росії за допомогою сучасної далекобійної зброї, наданої західними партнерами, ризикує переростанням війни в Україні в глобальний конфлікт.
«Війна - це монстр, який постійно голодний, його треба годувати, і його треба годувати грошима. І я бачу, що американці і демократичний уряд Сполучених Штатів, і лідери Європейського Союзу готові його годувати», - каже Орбан.
Як повідомляла «УМ», Україна офіційно підтвердила, що інформацію про те, що США дозволили Україні обмежене застосування своєї зброї для ударів по російській території, що межує з Харківською областю.
Після цього Німеччина також дозволила Україні бити по російському прикордонню із Харківщиною.
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Із Францією сперечаються Німеччина і Нідерланди через допомогу Україні. Обидві країни наполягають, щоб Київ мав змогу купувати американську зброю коштом кредиту ЄС на €90 мільярдів , але Франція проти того, щоб ці гроші йшли Штатам. >>
У ніч на 13 січня Центр спецоперацій "Альфа" СБУ разом із підрозділами угруповання сил і засобів Військово-морських сил завдали удару по виробничих корпусах заводу "Атлант Аеро" у Таганрозі Ростовської області рф. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>