«Інспектор з військового обліку»: в Україні зареєстровано новий професійний стандарт
Новий професійний стандарт «Інспектор з військового обліку» зареєструвало Національне агентство кваліфікацій. >>
Міністри оборони Польщі та Німеччини: нас об’єднує мета подальшої спільної підтримки України. (Фото: сайт Міністерство оборони Польщі.)
Мета подальшої спільної підтримки України об’єднує Польщу та Німеччину. Країни 26 березня запустять коаліцію бронетанкових сил і засобів для України.
Як інформує УМ, про це заявив міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш на зустрічі з німецьким колегою Борисом Пісторіусом, повідомляє на своєму сайті Міністерство оборони Польщі.
"Це одна з найважливіших коаліцій, які були створені, ми є двома провідними країнами цього проєкту, до нього долучилися інші партнери, такі як Велика Британія, Швеція та Італія", - сказав він.
За словами Пісторіуса, коаліція бронетехніки є "особливо важливою в той час, коли Росія щодня намагається розділити Захід і підірвати нашу згуртованість".
Пісторіус закликав союзників посилити українські наступальні та оборонні можливості у вигляді снарядів та іншого озброєння.
Міністр оборони Німеччини зазначив, що розраховує на впевнену і дружню співпрацю та наголосив, що Німеччина бачить Польщу як надзвичайно важливого партнера та друга.
Він додав, що країни мають багато двосторонніх проєктів та планують продовжувати співпрацю.
Як повідомляла УМ, Нідерланди долучилися до коаліції дронів для України.
Новий професійний стандарт «Інспектор з військового обліку» зареєструвало Національне агентство кваліфікацій. >>
У понеділок увечері на болотах спалахнуло чергове військове летовище. >>
Конфісковані у пʼяних водіїв машини Латвія передала Україні - загальна їх вартість €2,25 мільйона. >>
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
"Розсекречені документи з архівів радянського КДБ поставили крапки над "і" у біографії одного з найвідоміших українських поетів-шістдесятників і знаменитого "прораба" горбачовської перебудови Віталія Коротича. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>