ЗСУ вразили ракетами Storm Shadow завод Кремній Ел у Брянську, відео
Генеральний штаб ЗСУ офіційно підтвердив успішне нанесення ракетних ударів по брянському заводу мікроелектроніки "Кремній Ел". >>
Більшу частину безпілотників рашисти спрямували на прифронтові території.
Україну в ніч на 30 січня росіяни атакували 35-ма ударними БпЛА типу "Shahed-136/131", 15 ворожих дронів вдалося знищити.
Як інформує УМ, про це 30 січня повідомили Повітряні сили ЗСУ у Telegram
"Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України знищено 15 ворожих БпЛА у межах Миколаївської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Київської областей", - повідомили в ПС.
Окупанти запустили ударні безпілотники з трьох напрямків: Приморсько-Ахтарськ, Курськ (РФ) та мис Чауда (тимчасово окупований Крим). Частину "Шахедів" росіяни спрямували по прифронтових територіях, намагаючись уразити інфраструктуру паливно-енергетичного сектору, цивільні та військові об’єкти біля лінії фронту та держкордону з Росією.
До відбиття повітряного нападу залучали авіацію, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Також окупанти ударили двома зенітними керованими ракетами С-300 по Донеччині.
Більшість дронів-камікадзе в ніч на 30 січня 2023 року Росія спрямувала по прифронтових або прикордонних територіях, де є менше часу на збиття цих БпЛА.
Про це повідомив речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону
"Для когось це, можливо, дивно. Звикли бачити, можливо, і 100% збиття. Потрібно людям пояснювати. Це не є якась там зміна тактики. Ворог завдає ударів різною кількістю БпЛА на різних напрямках і з різних напрямків", - сказав Ігнат.
За словами Ігната, нині противник спрямував 35 дронів, і більшу частину з них – по прифронтових територіях, близько до лінії бойового зіткнення, державного кордону і так далі.
Таким чином противник намагався уразити різні об`єкти (військові, цивільні і паливно-енергетичного сектора) близько до свого кордону чи окупованої території.
Росіяни атакували й Дніпропетровську область − один ворожий "Шахед" вдалося збити, інший влучив у цивільну інфраструктуру у Криворізькому районі, спричинивши пожежу.
Як повідомляла УМ, вісім збитих «Шахедів» пошкодили будівлі в Миколаївській і Дніпропетровській областях.
Генеральний штаб ЗСУ офіційно підтвердив успішне нанесення ракетних ударів по брянському заводу мікроелектроніки "Кремній Ел". >>
В Україні, 10 березня, відзначають День Державного Гімну, якому виповнилося 161 рік після першого публічного виконання. >>
Базова місячна зарплата суддів складає щонайменше від 63 тис. до 157 тис. грн. Проте реальні виплати в рази вищі. Все завдяки надбавкам за стаж, за додаткову посаду, за знання іноземних мов та за науковий ступінь. >>
У Холодногірському районі Харкова в ніч на 10 березня російські окупанти безпілотником пошкодили приватні будинки Згодом ворог вдруге за ніч атакував цей район міста, внаслідок чого постраждали четверо людей. >>
На підставі подання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Президент видав указ про присудження найвищої офіційної творчої відзнаки України. >>
Міністерство внутрішніх справ запустило новий сервіс для сприяння в ідентифікації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, на якому розміщені ескізи тату із неідентифікованих тіл. >>