Україна має бути сильною: варто повернути до лексикону слово Перемога
Ми не можемо дозволити собі бути слабкими. Інакше у путіна відсутня мотивація припиняти війну, адже жертви та гроші, якими він платить за неї, йому байдужі. >>
Зустріч міністрів закордонних справ в рамках засідання ОБСЄ у Скоп'є. (facebook.com/SDSMakedonija)
Державний міністр Збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі переконаний, що росія "має зазнати цілковитої поразки" як у розв’язаній проти України війні, так і в спробах зірвати діяльність ОБСЄ.
Як інформує Україна молода, про це британський посадовець заявив під час міністерської зустрічі ОБСЄ у Скоп'є в четвер.
"Зараз Росія зазнає поразки у своїй незаконній війні, але вона має зазнати цілковитої поразки, так само, як в спробах зірвати діяльність ОБСЄ. Ми повинні забезпечити ресурси для ОБСЄ. Це наш обов'язок", – сказав державний міністр.
І додав: "Ми маємо забезпечити ресурси для ОБСЄ. Це наш обов'язок".
Гіппі підкреслив, що наразі перед членами Організації стоять дуже важливі виклики й саме тому ОБСЄ дуже потрібна.
"Повернення війни в Європу лише підтверджує цінність Організації. Її принципи мають і далі слугувати основою для миру в Європі", — зазначив британський посадовець.
За його словами, необхідно й надалі підтримувати Україну, що й робитиме Британія, "аби Україна перемогла і забезпечила стійкий мир".
"Будемо й надалі домагатися притягнення росії до відповідальності за свої дії проти принципів ОБСЄ", — додав він.
Водночас колишній прем’єр-міністр Великої Британії Елізабет Трасс прибула до Вашингтона, щоб переконати американських конгресменів підтримувати Україну до її перемоги та взяти на себе лідерську роль у протистоянні новій осі зла, пише "Голос Америки".
За її словами, Велика Британія стала першою європейською країною, яка відправила зброю Україні. І запевнила, що продовжить підтримувати її до перемоги.
"Кінцева мета - це програш Росії, кінцева мета - повністю витіснити Росію з України. Наша мета полягає в тому, щоб Росія була притягнута до відповідальності за жахливі воєнні злочини, які сталися в Україні, щоб вона ніколи не могла вчинити такого роду насильства проти своїх сусідів", - зазначила Трасс.
Вона додала, що підтримує пришвидшену процедуру вступу України в НАТО та попереджає свої американських колег про передчасних перемовин з росією.
"Ми бачили що сталося після того, як у 2008 та 2014 роках було зроблено недостатньої. Ідея проте, що може бути якась угода з Володимиром Путіним - жахлива. Ми побачимо лише те, що Росія перегрупується та повернеться з новими силами", - резюмувала Трасс.
Як повідомляла «УМ», українська делегація у повному складі залишила зал засідань міністерської зустрічі ОБСЄ у Скоп'є під час виступу глави МЗС росії Сергія Лаврова.
Ми не можемо дозволити собі бути слабкими. Інакше у путіна відсутня мотивація припиняти війну, адже жертви та гроші, якими він платить за неї, йому байдужі. >>
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Книгу «Моя війна» — першу в трилогії опублікував колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний. >>
Рада Європейського Союзу в понеділок, 16 грудня, ухвалила 15-й пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів проти Росії, у який увійшли 54 людини та 30 організацій. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Третій тиждень протестів у Грузії. Перший осінній раунд протистояння почався в жовтні з недовіри до результатів виборів. >>