Безпілотники атакували Енгельс, Ростов і Луганськ: горить військова казарма
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Армія рф вбила одного та поранила трьох цивільних - прокурори фіксують наслідки обстрілів житлових кварталів Селидового. (Фото: Телеграм Донецька обласна прокуратура)
Російські окупанти вночі обстріляли житловий будинок у місті Селидове Донецької області, у результаті чого обвалився під’їзд, одна жінка загинула, кілька мешканців дістали поранення, під завалами шукають ще щонайменше одну людину.
Як інформує УМ, про це 15 листопада повідомили голова МВС Ігор Клименко у Telegram та Донецька обласна прокуратура у Telegram.
"Сьогодні вночі (15 листопада − ред.) ворог завдав ракетного удару по м. Селидове Покровського району на Донеччині. В результаті відбулось руйнування під’їзду 4-поверхового житлового будинку.
На жаль, під завалами знайшли тіло загиблої жінки. Ймовірно під руїнами ще залишається щонайменше одна особа", - написав Клименко.
Поранених чоловіка та жінку доставили до медичного закладу.
Також із пошкодженої квартири на 4-му поверсі рятувальники допомогли вибратися трьом людям, серед яких і дитина.
Аварійно-рятувальні роботи тривають.
У Донецькій обласній прокуратурі повідомили, що окупанти били по місту із зенітно-ракетного комплексу С-300. Загалом завдали 4 ракетні удари по житлових кварталах.
У результаті обвалу багатоквартирного будинку поранення дістали 82-річна жінка та чоловік 56 років. З-під завалів дістали тіло його 85-річної матері.
Загалом під час атаки росіяни пошкодили або вщент зруйнували 20 приватних будинків, 6 багатоповерхівок, автомобіль й господарську споруду.
Як повідомляла УМ, рашисти вночі 14 листопада атакували Україну 9 «Шахедами» і 2 ракетами.
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>
Внаслідок атаки українських безпілотників у ніч на 22 липня в російському Краснодарі та Невинномиську Ставропольского краю горять великі логістичні центри Wildberries. >>
Російська армія увечері 20 липня атакувала в Сумах багатоповерхівку та ТРЦ й атакували рятувальників, поки ті намагалися гасити пожежу в торговельному центрі "Епіцентр". >>