«ДоМудрувалася»: ексзаступницю голови ОП відправили під варту, застава – ₴20 млн
Ексзаступницю голови Офісу президента Ірину Мудру відправили під варту із заставою 20 мільйонів гривень. >>
Джо Байден і Нарендра Моді в кулуарах саміту G20 у Нью-Делі. (facebook.com/narendramodi)
Учасники саміту G20 у Нью-Делі дійшли консенсусу щодо тексту підсумкової декларації в суботу.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Reuters.
"Завдяки наполегливій роботі всіх команд ми досягли консенсусу щодо Декларації саміту лідерів G20. Я оголошую про ухвалення цієї декларації", - сказав прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді лідерам G20 у Нью-Делі.
Подробиць компромісного формулювання він не повідомив.
За його словами, погодження декларації свідчить про те, що учасники саміту змогли знайти компромісні формулювання у блоках, які стосуються війни рф проти України.
Серед країн, що входять до G20, дуже різняться позиції у питанні війни росії проти України: держави Заходу виступають за більш рішучий осуд росії, тоді як країни Глобального півдня хочуть більшого фокусу на економічних питаннях.
Агентство припускає, що формулювання можуть бути подібними до тих, які визначили для декларації саміту в Індонезії у 2022 році. Там зазначили, що більшість країн засуджують росію за розв’язану війну, але є також інші погляди.
У проєкті декларації саміту, з яким ознайомилися журналісти, у розділі "геополітична ситуація" ще не було тексту.
Зауважимо, що Африканський союз увійшов до групи «Великої двадцятки» (G20) як постійний член під час саміту в Індії.
Ексзаступницю голови Офісу президента Ірину Мудру відправили під варту із заставою 20 мільйонів гривень. >>
У День Незалежності України, 24 серпня 2026 року, Національний банк України ввів у обіг пам’ятну монету "До 35-річчя Незалежності України". >>
Українські відносини з Польщею та всією Європою можуть суттєво погіршитися, якщо до Національного пантеону України внесуть Степана Бандеру чи Романа Шухевича. >>
До росії Північна Корея відправила додатково8 500 військових, зокрема,операторів БПЛА. >>
Щонайменше 10 військових баз росія збудувала та розширила уздовж кордонів з Україною та Білоруссю, розрахованих на масований запуск новітніх реактивних безпілотників для системного виснаження та прориву української протиповітряної оборони. >>
Служба безпеки України нейтралізувала діяльність злочинного угруповання, яке організувало міжнародний канал контрабанди важких наркотиків з півдня Європи в Україну: щомісячний «дохід» від нелегального бізнесу становив 15–20 мільйонів гривень. >>