Серія зухвалих диверсій проти силовиків відбулася в Києві
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
Президент Південноафриканської Республіки Сіріл Рамафос вимушений був скористатися послугами українських сек"юріті. (Фото: Somentalive.)
До Києва з президентом Південноафриканської Республіки мали прибути десятки власних спецпризначенців для охорони та представники ЗМІ, але цей літак вимушено застряг у Польщі. Ситуація вже викликала скандал.
Як інформує УМ, про це стало відомо від медійників на борту літака, серед інших, історію розповідає видання Somentalive.
Окрім самої делегації, до Києва мала прибути також власна охорона Сіріла Рамафоси зі зброєю та спорядженням, що прямувала окремим літаком. З ними летіли також представники ЗМІ, щоб висвітлювати візит. Планувалося, що з Варшави вони вирушать іншим літаком до Жешува і вже згодом перетнуться з президентом.
Проблеми виникли ще на шляху до Європи – літаку довелося кружляти над Середземним морем шість разів, перш ніж італійські диспетчери дозволили йому продовжити рух на Варшаву.
В аеропорту Варшави з’ясувалося, що польська сторона вимагає надати певні дозволи щодо 12 контейнерів зброї і спорядження та показати їхні оригінали, яких на борт не взяли. Далі виникла плутанина з тим, який літак має везти усіх до Жешува.
Охорона й журналісти змушені були і далі залишатися у Варшаві, а екіпаж літака врешті оголосив, що правила вимагають відпустити пілотів після тривалого перельоту на мінімальний відпочинок тривалістю 10 годин.
Рамафоса тим часом після коротких зустрічей у Польщі ще з кількома учасниками делегації рушив до Жешува і сів на потяг до Києва, охорона у підсумку залишилася у Польщі.
Керівник служби охорони Рамафоси вже заявив, що через усі ці непорозуміння життя глави держави "поставили у небезпеку" та звинуватив Польщу у нібито зумисному зриві мирної ініціативи президента ПАР і в расистській дискримінації.
За його словами, африканська сторона отримала усі необхідні дозволи і щодо цього питання з Польщею контактували протягом двох тижнів.
Як повідомляла УМ, до Києва 16 червня прибули з візитом президенти ПАР, Замбії, Сенегалу, Коморських Островів, прем'єр-міністр Єгипту, міністр закордонних справ Уганди. Делегація відвідала також Бучу.
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
У неділю, 24 листопада, поліція Києва повідомила, що стрільця, який вчинив переполох у столичному готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. >>
У День Гідності та Свободи мер Києва Віталій Кличко передав бійцям батальйону «Свобода» 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію допомоги від громади столиці. Зокрема, бомбери «HEAVYSHOT» БпЛА Mavic різних типів, fpv-дрони та системи РЕБ. >>
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Пам’ятник легендарному військовому Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу відкрили в Києві сьогодні, 21 листопада – він встановлений у центрі міста на Аскольдовій могилі, де й похований Герой України. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>