Подвоїлася кількість українців, які живуть за межею бідності
За час повномасштабної війни кількість населення України, яке живе за межею бідності, фактично подвоїлася. >>
Прем´єрка Литви Інгріда Шимоніте закликала відмовитися від табу у постачанні зброї Україні (Фото з відкритих джерел)
Прем´єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що союзникам України необхідно перестати думати про "червоні лінії" щодо питання постачання зброї для захисту від російського вторгнення.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє на LRT.
"Захищаючи свободу, ми не повинні думати про табу у справі військової допомоги", - наголосила глава литовського уряду.
За її словами, українським захисникам необхідно передати всю необхідну зброю, у тому числі винищувачі та ракетні системи великої дальності.
"Ми повинні допомогти Україні перемогти у війні. Це єдиний шлях до сталого миру, запобігання новій війні в Європі", - зазначила Шимоніте.
Нагадаємо, раніше в Пентагоні виправдовуючи відмову переда і Україні винищувачів F-16 заявили, що бойові літаки посідають лише восьме місце у списку потреб ЗСУ.
Також ми писали, що за словами прем´єр-міністра Нідерландів Марка Рютте,, його країна обговорює передачу Україні винищувачів F-16.
Як повідомляла УМ, у Литві в рамках акції "Radarom!" зібрали 14 млн євро– вУкраїну вже прибули перші 3 радари з 16.
За час повномасштабної війни кількість населення України, яке живе за межею бідності, фактично подвоїлася. >>
Із заявою до українців 18 серпня звернувся колишній міністр оборони Михайло Федоров про те, що країна не може залишатися без повноцінно призначеного міністра оборони, а демократія — залежати від волі кремля. >>
Спецпризначенці ЗСУ відновили контроль над селом Андріївка-Клевцове Волноваського району Донецької області, що розташоване на Олександрівському напрямку, поблизу Дніпропетровщини. >>
Понад 2,2 млрд гривень від ЮНІСЕФ та Товариства Червоного Хреста України на Рахунок гуманітарного реагування і стійкості залучило Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України. >>
Церемонія перепоховання останків полковника Армії УНР, першого голови ОУН Євгена Коновальця відбулася 18 серпня на Національному військовому меморіальному кладовищі >>
Дві поштові марки, присвячені Дню української пісні, ввела в обіг «Укрпошта»: нові випуски отримали назви «Колискова» та «Мов до шлюбу вбралася калина». Тираж кожної марки становить 300 тисяч примірників. >>