Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
За пришвидшений вступ України до НАТО за прикладом Швеції і Фінляндії виступив Сенат Польщі. Ключовим на цьому шляху сенат вважає саміт Альянсу у Вільнюсі в липні. Відповідну резолюцію Сенат Польщі ухвалив у четвер одноголосно.
Як інформує УМ, її текст наводить "Польське радіо".
"Після року жахливої війни ми знаємо, що Україна, протистоячи Росії, захищає Європу і є ключовою ланкою, що захищає континент від агресії зі Сходу", – наголошено в резолюції.
Як зазначено у тексті документа, "Україна сьогодні має найсильнішу армію на континенті з надзвичайним бойовим досвідом. Українська армія швидко переозброюється технікою НАТО та використовує оперативне мистецтво та тактику, яку розробляли десятиліттями західні союзники".
"Захисникам потрібна реальна підтримка через тіснішу політичну та військову співпрацю з країнами НАТО", – сказано у документі.
У резолюції зазначено, що під час майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі Україна має отримати "набагато більше, ніж у попередніх заявах про політику відкритих дверей". Вільнюський саміт має стати важливим етапом підготовки України до повноправного членства, наголосили сенатори.
Сенат Польщі вважає, що вступ України до НАТО має бути політичним рішенням – як у випадку Фінляндії та Швеції – та результатом стратегічного аналізу викликів і загроз за межами східного кордону Альянсу.
У резолюції також сказано, що якщо Росія переможе Україну, вона не зупиниться на її західному кордоні. "Альянс визначив цю загрозу під час минулорічного саміту НАТО в Мадриді. Польща, Литва, Латвія та Естонія правильно оцінили російську загрозу. Більшість європейських столиць лише зараз погоджуються з нами", – йдеться у резолюції.
Також зазначено, що Фінляндію та Швецію "запросили приєднатися до НАТО за процедурою, яку ніколи раніше не використовували".
"І хоча Швеція все ще залишається поза структурами пакту, союзники вирішили, що захищатимуть її. Сенат Республіки Польща закликає країни-члени НАТО застосувати подібну надзвичайну процедуру до України", – сказано у ухваленій резолюції.
У резолюції також висловили підтримку вимогам країн, що межують з Росією, щодо міцних гарантій безпеки для України.
Як відомо, президент Володимир Зеленський наполягає, що Україна не погоджуватиметься на альтернативні пропозиції, які могли б замінити її членство в НАТО.
Україну не влаштує жодне інше рішення саміту НАТО у Вільнюсі в липні, окрім реальних кроків щодо її членства в Альянсі, заявляв глава МЗС Кулеба.
Як повідомляла УМ, в НАТО Україну приймуть не коли Байден захоче, а тоді, коли на Заході будуть впевнені, що українці собі вчергове не оберуть умовного Портнова.
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Літературну премію імені полеглого на війні сина Ярослава Строя заснувала вінницька письменниця Валентина Павленко. >>
"Розсекречені документи з архівів радянського КДБ поставили крапки над "і" у біографії одного з найвідоміших українських поетів-шістдесятників і знаменитого "прораба" горбачовської перебудови Віталія Коротича. >>
Морський крокодил Берт, якому було більш як 90 років, помер в Австралії— він зіграв у культовому фільмі «Крокодил Данді». >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>
Законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно підтримав за основу Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. >>