У Білорусі – «ядерні» навчання, в Україні – новостворена КАБ в «очікуванні»
Навчання з бойового застосування ядерної зброї та ядерного забезпечення – розпочалися в Білорусі. >>
Володимир Зеленський вручив нагороди військовим у Авдіївці. (Фото Офісу президента)
Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Донеччину побував на передовій в Авдіївці та зустрівся з українськими воїнами.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє прес-служба Офісу президента.
Повідомляється, що глава держави заслухав доповідь командувача оперативно-тактичного угруповання "Донецьк" щодо ситуації в зоні його відповідальності.
Також Зеленський поспілкувався з військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих та артилерійських підрозділів, подякував їм за службу та вручив державні нагороди.
Захисники отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, а також ордени "За мужність" ІІ та ІІІ ступенів.
Військові подарували главі держави військовий коїн, шеврон і дошку із символікою 110-ї окремої механізованої бригади.
«Маю честь сьогодні бути тут, подякувати вам за службу, за те, що бороните нашу землю, Україну, наші сім’ї. Вітаю вас зі святами, з Великоднем, і бажаю вам лише перемоги – того, чого бажаю кожному українцю, що дуже важливо для нас усіх. Бажаю здоров’я всім вам і вашим сім’ям та щиро вдячний від кожного українця за той великий шлях, який ви проходите щоденно», - зазначив президент України.
Як повідомляла УМ, Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Чернігівщину відвідав військовий госпіталь, поспілкувався із пораненими захисниками, котрі проходять лікування, та вручив їм нагороди.
Навчання з бойового застосування ядерної зброї та ядерного забезпечення – розпочалися в Білорусі. >>
Три військові ікони для трьох бойових підрозділів: 9-го та 12-го армійських корпусів, а також для 28-ї окремої механізованої бригади освятили у Трапезній палаті Києво-Печерської лаври. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
До України 16 травня в межах репатріаційних заходів повернули 528 тіл та останків полеглих оборонців України. >>
У ніч проти 15 травня Сили спеціальних операцій уразили Рязанський нафтопереробний завод у спільній операції з Силами безпілотних систем та іншими складовими Сил безпеки та оборони. >>
У ніч на 14 травня Київ зазнав варварської масштабної комбінованої атаки російських військ із застосуванням ракет та дронів. У столиці зафіксовано пошкодження та постраждалих. >>