Мадяр закликав Зеленського відновити транзит нафти
Петер Мадяр, майбутній прем'єр Угорщини, очікує від президента Зеленського відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба", якщо він придатний до роботи >>
На саміті ЄС хіба що пан Орбан був не дуже задоволений присутністю Зеленського.
На саміті ЄС закликали Україну продовжувати реформи й привітали її певні досягнення на шляху до її статусу кандидата європейської спільноти.
Як інформує УМ, про це йдеться у висновках саміту.
"Європейська Рада визнає значні зусилля, які Україна продемонструвала протягом останніх місяців для досягнення цілей, що лежать в основі її статусу кандидата на членство в ЄС.
Вона вітає зусилля України з проведення реформ у такі складні часи і закликає Україну продовжувати йти цим шляхом та виконати умови, визначені у висновку Єврокомісії щодо її заявки на членство, щоб наблизитися до майбутнього членства в ЄС" - йдеться у документі.
Європейський Союз також визнав рішучість України виконати необхідні вимоги для якнайшвидшого початку переговорів про вступ.
Крім того, Європейський Союз сподівається на тісну співпрацю з Україною та підтримку її зусиль, спрямованих на повне виконання всіх умов.
"Європейська Рада підтверджує, що майбутнє України пов'язане з Європейським Союзом" - йдеться у висновках саміту.
Саміт ЄС також підтвердив зобов'язання надавати потужну політичну, економічну, військову, фінансову та гуманітарну підтримку Україні та її народу стільки часу, скільки буде потрібно.
Як зазначається, загальна допомога Україні та її народу з боку Європейського Союзу та його держав-членів на сьогодні становить щонайменше 67 мільярдів євро.
Нагадаємо, що президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн відзначила, що Україна за останній час здійснила великий прогрес на шляху до вступу у ЄС, але попереду - ще дуже багато роботи.
Як повідомляла УМ, ЄС посилить підтримку України у сфері ППО та розмінуванні.
Петер Мадяр, майбутній прем'єр Угорщини, очікує від президента Зеленського відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба", якщо він придатний до роботи >>
На території колишніх сіл Острівки та Воля Островецька проведуть пошукові дослідження з метою виявлення останків селян, які трагічно загинули у серпні 1943 року. >>
Бойові дії в Україні Іран інтенсивно аналізує та адаптує свою оборонну доктрину, враховуючи досвід сучасної війни з використанням дронів. >>
У Болгарії 19 квітня відбулися парламентські вибори – лідирує партія «Прогресивна Болгарія» колишнього президента Румена Радева з великим відривом. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
Ми багато говорили про роль молоді у творенні нашої держави, про той вибір, який кожен із нас робить щодня. Бо Україна сьогодні — це не лише про страшні виклики, це, перш за все, про нашу з вами можливість формувати власну, унікальну траєкторію розвитку. >>