Українці і поляки Пенсильванії можуть вирішити долю виборів 47-го президента США
Близько 240 мільйонів американців братимуть участь у виборах президента. >>
Білоруський парламент все ближче наближається до азійського дикунства: хоче розширити застосування смертної кари.
Законопроект «Про зміну кодексів з питань кримінальної відповідальності» ухвалила Палата представників білорусі у першому читанні.
Як інформує УМ, про це 7 грудня повідомило Reform.by.
Смертна кара, відповідно до законопроєкту, може бути застосована до посадової особи, що зрадила державі, або військовослужбовця.
«З метою надання стримувального впливу на деструктивні елементи, а також демонстрації рішучої боротьби зі зрадою державі проєктом закону пропонується внесення змін до санкції частини 2 статті 356 КК, які передбачають можливість застосування виключного заходу покарання у вигляді смертної кари за зраду державі, здійснену посадовою особою, яка займає державну посаду, або особою, на яку поширюється статус військовослужбовця. У зв'язку з цим приводяться у відповідність також статті 58 та 59 КК», — йдеться у коментарі пресслужби Палати представників.
Також проєктом коригується стаття 360 КК (диверсія). Замість «заподіяння шкоди економічній безпеці та обороноздатності» метою скоєння злочину буде вважатися «заподіяння шкоди економічній та (або) військовій безпеці». Стаття доповнюється приміткою про звільнення особи від кримінальної відповідальності за підготовчі дії до диверсії у разі її запобігання.
Нагадаємо, що 27 квітня депутати Палати представників парламенту білорусі запропонували розширити застосування смертної кари в країні та запровадити її ще й за замах на вчинення актів тероризму.
Як повідомляла УМ, «Шпики» на кордоні України: білорусь використовує біженців для розвідки.
Близько 240 мільйонів американців братимуть участь у виборах президента. >>
У росії, в Башкирії, вночі на 3 листопада з рейок зійшли 22 вагони з вугіллям. >>
Російськи правитель володимир путін демонструє свою незацікавленість у припиненні вогню шляхом переговорів та продовжує прагнути знищити українську державність. >>
Попередні переговори про припинення ударів по обʼєктах енергетичної інфраструктури одна одної ведуть Україна і росія. >>
Вперше Президент України Володимир Зеленський 28 жовтня прибув до Ісландії з робочим візитом. >>
До Казані (Республіка Татарстан) прибули тридцять шість світових лідерів, у тому числі з Китайської Народної Республіки (КНР), Індії, Південної Африки та Ірану на 16-й щорічний саміт BRICS, під час якого росія, ймовірно, намагатиметься створити механізми для посилення своїх військових зусиль в Украї >>