У кремлі зріє розкол через здачу Херсона – ISW

09:51, 13.11.2022

путіну Херсон вже починає вилазити боком.

У кремлі назріває ідеологічний розкол між прибічниками війни з Україною й президентом росії володимиром путіним через втечу російських військ з Херсону.

 

Як інформує УМ, про це говориться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

 

«Відхід росії з міста Херсон розпалює ідеологічний розкол між провоєнними діячами та президентом росії володимиром путіним, підриваючи довіру до відданості самого путіна та його здатності виконати свої військові обіцянки», - заявили в ISW.

 

Зокрема, провоєнний російський ідеолог олександр дугін відкрито критикував путіна, якого він називав автократом, за те, що лідер кремля не зміг підтримати російську ідеологію, здавши Херсон.

 

Ба більше, канали, пов’язані з чвк «вагнера», також починають критикувати кремль після втрати Херсону, що може ще більше посилити вплив так званого крила силовиків у російській владі.

 

Раніше в Інституті вже заявляли, що путіну все важче заспокоїти частину високоідеологізованого провоєнного електорату через неспроможність його військових досягти його максималістських цілей щодо повалення українського уряду та захоплення всієї України.

 

Нагадаємо, що 11 листопада Головне управління розвідки Міноборони заявило, що Херсон повертається під контроль України.

 

Як повідомляла УМ, в деокупований Херсон повернулася Нацполіція.