Дипломати ЄС не залишать Київ попри погрози Кремля
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
Директор політичного відділу номер 10 Ендрю Гріффіт (Фото: REUTERS/Henry Nicholls/Files)
Про замороження активів на загальну суму 18 мільярдів фунтів стерлінгів (20,5 мільярда доларів), якими володіють російські олігархи та інші фізичні та юридичні особи, щодо яких накладено санкції за вторгнення росії в Україну заявив британський уряд.
Як інформує УМ, про це повідомило агентство Reuters.
За інформацією Управління з виконання фінансових санкцій росія обійшла Лівію та Іран і стала країною з найбільшою кількістю санкцій у Великобританії. Заморожені російські активи на 6 мільярдів фунтів стерлінгів перевищують суму, зазначену в усіх інших британських режимах санкцій.
"Ми запровадили найсуворіші санкції проти росії, і це руйнує її військову машину. Наше послання чітке: ми не дозволимо Путіну досягти успіху в цій жорстокій війні".", - заявив молодший міністр фінансів Ендрю Гріффіт.
Британія наразі запровадила санкції проти понад 1200 осіб і понад 120 організацій у росії, включно з відомими бізнесменами, компаніями та відомими політиками.
Уряд почав вводити заборони на поїздки, заморожування активів та інші санкції 24 лютого, в день, коли москва ввела війська в Україну.
Як повідомляла УМ, у Великобританії пройшли вишкіл вже 20 тисяч українських військових.
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
Під виглядом співробітника Служби безпеки України 36-річний чоловік виманив у народної артистки України понад 6 мільйонів гривень. >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>