На Ростовщині ППО збила свій Мі-8, у Криму - гепало на аеродромі «Бельбек»
У Ростовській області в хуторі Дудки російський військовий вертоліт Мі-8 збила ППО – 3 члени екіпажу загинули. >>
(t.me/dnipropetrovskaODA)
Російські загарбники атакували дронами-камікадзе логістичне підприємство у Дніпрі у ніч на середу.
Внаслідок удару виникла велика пожежа, відомо про 4 поранених.
Як інформує Україна молода, про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
«Цієї ночі окупанти масовано атакували область дронами-камікадзе. П’ять баражуючих боєприпасів наша ППО знищила.
Є й влучання. У Дніпрі безпілотники поцілили у логістичне підприємство. Поранені четверо його працівників. Усі у лікарні. Троє важкі.
Ворожий удар спричинив сильну пожежу. Горіло на понад 3 000 квадратних метрів. Вогнеборці полум’я уже приборкали. Зруйновані склади підприємства», - поінформував керівник області.
Також відомо, що по Нікопольському району росіяни стріляли із "Градів" і важкої артилерії. Постраждали дві громади – Мирівська та Марганецька.
"Люди вціліли", – зазначив пан Резніченко.
Тоді як у Марганецькій громаді пошкоджені приватні будинки та приватне підприємство. У Мирівській – будинки та лінія електропередач.
Як повідомляла «УМ», миколаївські нацгвардійці створили установку з кулеметами ПКТ для знищення іранських «мопедів» на озброєнні росіян. З неї вони вже у перші дні збили три ворожих безпілотники Shached-136.
У Ростовській області в хуторі Дудки російський військовий вертоліт Мі-8 збила ППО – 3 члени екіпажу загинули. >>
Внаслідок російського удару безпілотником по потягу у місті Миколаїв вранці 4 березня, пошкоджено залізничні вагони, одна людина дістала поранення. >>
Головнокомандувач Олександр Сирський повідомив про зимові успіхи українських захисників. >>
У Криворізькому районі Дніпропетровської області росіяни завдали удару по приміському пасажирському поїзду: внаслідок атаки загинула одна людина, ще семеро постраждали. >>
Низку військових об'єктів Сили оборони України уразили на тимчасово захоплених росіянами територіях Донецької та Запорізької областей, а також у Бєлгородській області рф. >>
Російська армія за зиму застосувала проти України 738 ракет, понад 14 670 керованих авіабомб та майже 19 тисяч ударних безпілотників. >>