Командир корпусу НГУ «Хартія» Ігор Оболєнський пережив замах
На командира 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігоря Оболєнського кілери скоїли спробу замаху. Підозрюваного в нападі та його спільника затримали. >>
Пошкоджений Кримський міст - велика проблема для військових армії загарбників щодо постачання.
Російські окупаційні війська втратили можливість перекидати озброєння та техніку з Криму внаслідок пошкодження Кримського мосту.
Як інформує УМ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомила керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, відповідаючи на питання, як вплинуло пошкодження Кримського мосту на забезпечення росармії.
«Дуже критичний стан у них зі спорядженням, з поставками, з логістикою. Тому що дійсно підтягування резервів звідти відбувалося і майже 75% цих постачань проходили саме через Кримський міст. Наразі навіть море на нашому боці, навіть природа проти того, щоб щось там функціонувало, тому що вони навіть пороми зупинили. Через вітер неможливо здійснювати сполучення між точками через протоку, тому вони дійсно потерпають через нестачу обладнання, боєкомплектів, військової техніки», - сказала Гуменюк.
Вона також відзначила, що окупанти навіть не роблять спроб переправити вантажі з лівого на правий берег Дніпра.
«Вони переправляють з правого на лівий те, що в них «живе», що може бути переправлено», - повідомила Гуменюк.
Нагадаємо, що вранці 8 жовтня на Керченському мосту, що з'єднує росію та тимчасово окупований Крим, зафіксували вибух і пожежу. На залізничній частині мосту згорів вантажний поїзд, на автомобільній - обвалилася частина дорожнього полотна.
Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк назвав пожежу та руйнування Керченського мосту проявом конфлікту між фсб/приватними військовими компаніями та міноборони/генеральним штабом росії.
За словами місцевих жителів, переправа працює тільки для вантажівок, а рух мостом організовано однією неушкодженою смугою.
Як повідомляла УМ, ФСБ «повісило» вибух Кримського моста на ГУР та Буданова.
На командира 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігоря Оболєнського кілери скоїли спробу замаху. Підозрюваного в нападі та його спільника затримали. >>
Командир Третього армійського корпусу бригадний генерал Андрій Білецький заявив, що до закінчення війни з росією не буде балотуватися в президенти. >>
Новий Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Михайло Драпатий ще 26 липня видав розпорядження про тимчасове призупинення поповнення штурмових полків Сухопутних військ новим особовим складом. >>
Служба безпеки та Національна поліція затримали виконавців обох терактів, які сталися в Одесі 28 липня цього року. За результатами комплексних заходів протягом доби було затримано 3-х агентів рф, які заклали саморобні бомби під авто українського воїна та цивільного мешканця. >>
Внаслідок російського обстрілу в ніч на 30 липня У Києві є падіння уламків та загоряння, загинула людина. >>
Масованої атаки безпілотників зазнала рросійська Рязань: ймовірно під ударом опинився логістичний центр маркетплейсу Wildberries. >>