Перший пішов: Україна отримала транш у €3,2 мільярда кредиту ЄС
Перший транш із 90-мільярдного кредиту макрофінансової допомоги в рамках підтримки України на 2026-2027 року сьогодні, 25 червня, Європейський Союз перерахував Україні. >>
Верещук закликає росію надати гуманітарні коридори для евакуації жінок та дітей із територій навколо ЗАЕС
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила, що росія має організувати гуманітарні коридори для жінок та дітей, які перебувають на територіях навколо тимчасово захопленої Запорізької АЕС.
Як інформує Україна молода, про це вона завила в ефірі французького телеканалу LCI
«Ситуація навколо найбільшої АЕС у Європі через постійні обстріли з боку російської армії продовжує залишатися напруженою. (...) Люди масово звертаються до нас по допомогу – вони намагаються залишити небезпечну територію. Ми вкотре звертаємося до рф з вимогою надати нам гуманітарний коридор для евакуації жінок, дітей, літніх людей!»– повідомила Верещук.
За словами міністра, росія офіційно відмовляється надавати такі коридори. Попри це, Україна не припинить намагатися допомогти своїм громадянам виїхати у безпечні місця, зазначила Верещук.
Російські окупанти захопили Запорізьку АЕС на початку березня.
5 вересня Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що жителі Енергодара, де розташована Запорізька АЕС, почали виїжджати із міста.
Як повідомляла УМ, віцепрем´єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає жителів захоплених територій евакуюватись і не брати участь у так званих «референдумах» російських загарбників.
За її словами, псевдореферендуми, які росія планує проводити на тимчасово захоплених територіях, є злочином, за участь у них передбачена кримінальна відповідальність.
Перший транш із 90-мільярдного кредиту макрофінансової допомоги в рамках підтримки України на 2026-2027 року сьогодні, 25 червня, Європейський Союз перерахував Україні. >>
Дводенна Міжнародна конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URС 2026).розпочинається сьогодні, 25 червня, в польському місті Гданськ. >>
Українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх провела свій другий старт у "золотому" Континентальному турі, який пройшов у Загребі (Хорватія). >>
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Можливі зміни до Олімпійської хартії, які мають посилити принцип політичної нейтральності у спорті, розгляне у середу, 24 червня, Міжнародний олімпійський комітет. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>