Тайвань подбав. Тепер у громадах Полтавщини будуть світло, тепло й вода
33 громади Полтавщини протягом грудня—січня отримали дизельні генератори потужністю 30 кіловат. >>
Некомпетентна зупинка ЗАЕС - може призвести до непередбачуваних наслідків.
Військове командування рф, яке "хазяйнує" в Енергодарі погрожує зупинити роботу найбільшої у Європі Запорізької атомної електростанції.
Як інформує УМ, про це 18 серпня повідомило російське пропагандистське агентство "РИА Новости", яке цитує начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС РФ генерал-лейтенанта Ігоря Кирилова
«Звертаємо вашу увагу, що при продовженні негативного розвитку ситуації, пов'язаної з обстрілами атомної станції Україною, може бути розглянуто питання про виведення до "холодного резерву" 5 та 6 енергоблоків, що призведе до зупинки Запорізької АЕС», - сказано в повідомлені.
Росія окупувала ЗАЕС ще на перших етапах війни і утримує на її території військову техніку і боєприпаси. Також неодноразово фіксували обстріли здійсненні саме із території ЗАЕС.
Нагадаємо, що раніше у Міноборони РФ заявили, що 19 серпня на ЗАЕС може відбутися "масштабна провокація київського режиму" під час візиту генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша до України.
17 серпня генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш прибув до Львова, де зустрінеться із президентами України та Туреччини. Під час зустрічі із Зеленським Гутерреш обговорить ситуацію на Запорізькій АЕС, а також пошук політичного рішення для завершення війни із Росією.
Раніше в ООН заявили, що можуть допомогти візиту МАГАТЕ Запоріжжя з Києва, але Росія наполягає, що будь-яка місія, яка проходитиме через Україну, є надто небезпечною. 18 серпня стало відомо, що гендиректор МАГАТЕ особисто очолить місіюна Запорізьку АЕС.
США на засіданні Ради Безпеки ООН зазначили, що для безпеки ЗАЕС слід звідти вивести російські війська. Представник РФ при ООН Василь Небензя не підтримав пропозицію щодо створення демілітаризованої зони навколо Запорізької атомної станції.
Як повідомляла УМ, Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки.
33 громади Полтавщини протягом грудня—січня отримали дизельні генератори потужністю 30 кіловат. >>
Внаслідок російських нічно-ранкових ударів 20 січня кілька українських електричних підстанцій, які мають ключове значення для забезпечення ядерної безпеки, пошкоджені; Чорнобильська АЕС – повністю втратила зовнішнє електропостачання. >>
Внаслідок подвійної російської атаки 20 січня в Києві без опалення перебувають 5635 багатоповерхівок. >>
Командування Повітряних сил ЗСУ доповіло разом із Міністерством оборони про те, що трансформуватимуть систему протидії «шахедам» на тлі складної ситуації в енергетичному секторі. >>
Внаслідок російських ударів по Одеській та Дніпропетровській областях уночі 19 січня – одна людина постраждала та зазнала руйнувань енергетична і газова інфраструктура. >>