Комплекс «Кєдр»: ГУР про нову балістику, якою терористична росія атакувала Дніпро
Держава-агресор росія 21 листопада завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу “Кєдр”. >>
Єзуїтству російських окупантів немає меж. (Фото: Телеграм Головне управління розвідки МО України)
Новий спосіб збирання особистих даних мешканців Маріуполя вигадали російські окупанти, змушуючи подавати заявки маріупольчан на відновлення зруйнованого житла.
Як інформує УМ, про це 29 червня повідомило Головне управління розвідки Міноборони України у Телеграм.
За даними відомства, окупаційна адміністрація змушує мешканців Маріуполя оформляти заявки на відновлення зруйнованого житла й у зверненні необхідно вказувати, що нерухомість нібито була знищена внаслідок обстрілів із боку ЗСУ.
До того ж, як стверджують у ГУР, власники мають перерахувати всіх громадян, які прописані та передати інформацію про їхнє поточне місцезнаходження, якщо вони виїхали з непідконтрольного Україні міста.
Якщо зареєстровані в будинку громадяни виїхали на підконтрольну Україні територію, або закордон (крім РФ та РБ), осіб, які подали заявки, викликають на допит. Надалі вимагають встановити зв'язок із тими, хто поїхав, і спробувати змусити їх до співпраці з окупантами", — коментує військова розвідка новий метод збору особистих даних мешканців Маріуполя.
ГУР зазначає, що окупаційна адміністрація так і не розпочала процес відновлення зруйнованої нерухомості, і випадків виплати грошової компенсації також не зафіксовано. Натомість російські військовослужбовці зносять багатоквартирні будинки, які постраждали в процесі обстрілів, і громадянам не пропонують альтернатив для переселення.
"Водночас особам, які втратили житло, пропонують переселитися в житло місцевих жителів, які змушені були виїхати через бойові дії. Ситуація з водо- та газопостачанням у місті залишається стабільно важкою", — підсумували у військовій розвідці.
Окупанти збирають особисті дані мешканців Маріуполя та намагаються вербувати громадян
Нагадаємо, раніше окупаційна адміністрація Маріуполя пообіцяла мешканцям компенсації за зруйноване житло, проте цивільні так і не отримали грошей.
Також повідомлялося, що окупанти представили стратегію щодо відновлення зруйнованого Маріуполя. Радник мера Петро Андрющенко стверджував, що загарбники почали розбирати завали та зносити житлові будинки, однак у місті назріває гуманітарна катастрофа через відсутність фінансування і будівельних бригад.
Як повідомляла УМ, в окупованому Маріуполі під завалами будинку знайдено ще понад 100 тіл загиблих від бомбардування російськими військами.
Держава-агресор росія 21 листопада завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу “Кєдр”. >>
Від березня цього року росія, порушила санкції ООН, поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (понад 56 тисяч тонн) сирої нафти, розплачуючись нею за військову підтримку Пхеньяном російської війни проти України. >>
Після нещодавнього українського удару по Курщині високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>
Через загрозу атаки дронів російське відомство цивільної авіації тимчасово закривало аеропорт Волгограда, а в Ростовській області заявили про влучання в один із «промислових об’єктів». >>
У Бєлгородській області рф українські сили атакували завод, який серед іншого виготовляє вантажні дрони для російської армії, також був приліт в арсенал зброї в Новгородській області рф, >>