На Луганщині знищено РЛС рашистів та низку пунктів управління БпЛА на ТОТ – Генштаб
Збройним силам України вдалося вразили російську радіолокаційну станцію 1Л119 “Небо-СВУ”, низку ворожих пунктів управління БПЛА і склад боєприпасів. >>
На Харківщині у напрямку наступу ЗСУ на Рубіжне росіяни мінують територію.
Як інформує УМ, про це 7 червня повідомив у Фейсбуці Генеральний штаб ЗСУ.
"На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, прикордонних районів на північ від Харкова та стримуванні просування наших військ. Проводить дистанційне мінування місцевості у напрямку наступу наших військ на Рубіжне", - йдеться у повідомленні.
На Слов’янському напрямку противник зосереджує основні зусилля на продовженні наступу на напрямках населених пунктів Ізюм та Слов’янськ. Намагається просунутись у напрямку населених пунктів Довгеньке і Долина.
Ворог обстрілює позиції наших військ у районах населених пунктів Базалівка, Бражківка, Грушуваха. З метою уточнення положення наших підрозділів та корегування вогню артилерії здійснює повітряну розвідку з застосуванням БпЛА.
На Донецькому напрямку, окрім артилерійських обстрілів, ворог завдав авіаударів із літаків та вертольотів. Основні зусилля агресор зосередив на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках.
На Лиманському напрямку противник активних бойових дій не вів. Завдав ракетного удару по населеному пункту Миколаївка за 4 км на схід від Слов’янська.
Ворог продовжує штурм міста Сєвєродонецьк, бойові дії тривають. Наші воїни завдають противнику втрат.
На Бахмутському напрямку українські війська успішно протидіяли і відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Нагірне, Берестове, Криничне, Роти.
З метою посилення угруповання на напрямках Попасна, Миколаївка ворог здійснює передислокацію підрозділів.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних бойових дій не вів.
На Південнобузькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на покращенні свого тактичного положення, утриманні зайнятих рубежів, поповненні боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Українські гелікоптери завдали ударів по скупченнях ворожих сил на Херсонщині, а літаки - по складах боєприпасів на Миколаївщині. Противник втратив понад 20 осіб та до 10 одиниць військової техніки.
З метою відновлення втраченого положення ворог, за підтримки артилерії та армійської авіації, здійснив наступальні дії в напрямку Лозове – Біла Криниця, успіху не мав. Для уточнення позицій наших військ ворог вів повітряну розвідку БпЛА.
У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.
За минулу добу захисник та захисниці України на Донецькому і Луганському напрямках відбито десять атак ворога, знищено один танк, три артилерійських системи, дві бойові броньовані машини, один автомобіль та два склади з боєприпасами. Підрозділи протиповітряної оборони збили два безпілотних літальних апарати типу “Орлан-10”.
Нагадаємо, що вчора на півдні ЗСУ знищили 26 загарбників та 10 одиниць ворожої техніки.
Як повідомляла УМ, російські загарбники 6 червня масштабно обстріляли з мінометів прикордонні райони Сумської області. За день було понад 40 прильотів.
Збройним силам України вдалося вразили російську радіолокаційну станцію 1Л119 “Небо-СВУ”, низку ворожих пунктів управління БПЛА і склад боєприпасів. >>
У рамках репатріаційних заходів до Україну повернули 1000 тіл (останків) загиблих, які, за твердженням російської сторони, належать українським оборонцям. >>
До берегів Ірану наблизився масштабний американський флот. >>
Працівники ДБР у взаємодії зі СБУ затримали помічника лісничого Ізюмського лісгоспу державного підприємства «Ліси України», який під час окупації Ізюму співпрацював з російськими військовими, а після деокупації міста продовжив працювати в українському лісництві. >>
По пасажирському потягу на Харківщині Барвінкове - Львів - Чоп росіяни вгатили дронами: за попередніми даними, є двоє поранених. >>
Під час затримання фігуранта, якого розшукували за вчинення вбивства, в вівторок, 27 січня, він відкрив прицільний вогонь по правоохоронцях у Черкаській області: загинули четверо поліцейських. >>