Безпілотники атакували Енгельс, Ростов і Луганськ: горить військова казарма
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Рашисти знову обстрілюють міста України.
У середу вранці російські війська випустили по місту Дніпро дві ракети,одну з них вдалося збити. Крім того вранці 18 травня ракетного удару зазнали житлові квартали Миколаєва, Сумщина перебувала під обстрілами, в Харкові – тихо, бойові дії не вщухають у Луганській і Донецькій областях
Як інформує УМ, про це свідчать оперативні дані голів областей щодо ситуації в регіонах станом на 08:00 середи 18 травня.
Так на Дніпропетровщині зранку – ракетна атака по Дніпру. Одну ракету збили. Уламки пошкодили будинки, є поранена людина. Друга ракета втрапила в об’єкт транспортної інфраструктури та спричинила значні руйнування.
Також ворог обстріляв дві громади на межі із Херсонщиною – Зеленодольську, Апостолівську. Наразі постраждалих немає. Деталі обстрілів з’ясовуються.
Сумщина: з вечора тривали артилерійські обстріли області з території Росії. Найбільше постраждали Білопільська, Ворожбянська, Новослобідської громади. Втрати і руйнування уточнюються.
Харків: без нічних обстрілів.
Протягом доби обстрілювали Печеніги, Чугуївського району, одна людина поранена.
Також є поранений у с.Циркуни.
Луганщина: масовані артобстріли усієї території.
Знову обстріляли "Азот" – пошкоджено одну із адмінбудівель та прохідну об’єднання. Загалом 15 артилерійських атак по Сєвєродонецьку, зуйнувано 12 багатоповерхівок.
По селах Попаснянської громади у вівторок завдано ракетно-бомбових ударів із літаків Су-35. Пошкоджень багато. Із виявлених – будинки в Золотарівці, Комишувасі, Врубівці, а також у місті Гірське. Є загиблі та поранені.
Донеччина: бої по всій лінії фронту.
Важкі бої ведуться за Дробишеве поблизу Лиману, над яким ворог намагається встановити контроль. Бої на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Курахівському напрямках.
Постійні обстріли не лише військових позицій, а й населених пунктів. За добу – 7 загиблих та 6 поранених.
17 травня росіяни завдали ракетний удар по важливих промислових об'єктах, зокрема Кнауф Україна. У Бахмуті – пряме влучення ракети у житловий будинок. Є загиблі та поранені.
Миколаївщина: у вівторок вдень та близько 23.30 були обстріли Широківської громади. Потерпілих немає. Пошкоджені житлові будинки.
У середу зранку, о 7:30, внаслідок обстрілу смт Первомайське Первомайської громади пошкоджена школа, жертв немає.
Також зранку ракетного удару зазнали житлові квартали Миколаєва. Внаслідок обстрілу постраждала одна людина. Детальна інформація щодо наслідків з’ясовується.
На Херсонщині ситуація стабільно критична, окупанти продовжують обстріл позицій ЗСУ та знищення інфраструктури в окупованих селах Високопільської, Великоолександрівської, Нововоронцовської та Станіславської тергромад.
У більшості населених пунктів цих громад розтрощено та пошкоджено половину будинків місцевих жителів, школи, садочки, амбулаторії та інші об’єкти інфраструктури.
Відносно спокійно ніч минула в інших регіонах України.
Як повідомляла УМ, російські окупанти накрили «Градами» евакуаційні автобуси, що вивозили цивільних людей з Лисичанська та Сєвєродонецька. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>
Внаслідок атаки українських безпілотників у ніч на 22 липня в російському Краснодарі та Невинномиську Ставропольского краю горять великі логістичні центри Wildberries. >>
Російська армія увечері 20 липня атакувала в Сумах багатоповерхівку та ТРЦ й атакували рятувальників, поки ті намагалися гасити пожежу в торговельному центрі "Епіцентр". >>