Суботні пристрасті: Україна втратила МіГ-29 й повернула з полону 7 цивільних
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>
Сєверодонецьк ворог знову масовано обстріляв.
Російські війська в Сєверодонецьку знищили всі продовольчі склади. Жителі отримують продукти лише з гуманітарних вантажів.
Як інформує УМ, про це 21 квітня повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Телеграм.
«У Сєверодонецьку не залишилось жодного вцілілого продовольчого складу. Росіяни їх знищили. Продукти харчування люди отримують виключно із гуманітарних вантажів», - написав очільник ОВА.
Гайдай додав, що значна частина руйнувань внаслідок російського вторгнення за останню добу виникла в Рубіжному та Новодружеську. Там непридатні для життя ще п’ять будинків, розбита інфраструктура.
У житловому фонді Сєвєродонецька виникло шість пожеж, всі вони ліквідовані. Врятовані від небезпеки п’ять осіб.
Нагадаємо, що Луганщина постійно зазнає ударів з боку російської загарбницької армії різною зброєю - системами залпового вогню «Торнадо - С», «Град», авіабомбами та ін. У регіоні зруйновано багато житлових будинків, об’єктів інфраструктури, навчальних закладів, пошкоджені всі лікарні.
За даними Генштабу ЗСУ, ворог намагається продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей.
Як повідомляла УМ, жителів тимчасово окупованих районів Херсонської області російські окупанти хочуть примусово мобілізувати на війну проти України.
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>
У п’ятницю 26 червня військові спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України атакували два російських судна військового забезпечення, пором і засоби ППО росіян у тимчасово окупованому Криму. >>
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Унаслідок повномасштабного вторгнення росії, загальна сума підтверджених екологічних збитків, завданих Україні, перевалила за 7 трлн грн. >>
З легкої руки Митрополита Київського і всієї України Епіфанія навіть низка іноземних видань інформацію про обстріл росіянами древньої Києво-Печерської лаври подали під заголовком «Кремлівський антихрист». >>