У Придністровї видаватимуть паспорти рф, Молдова та Україна – відреагували
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
Путін — типічний соціопат, тому він чинить такі жорстокі речі
У ворожого лідера Володимира Путіна — манія величі, він ідентифікує себе з ідеєю «великої росії», що додає йому відчуття власної грандіозності. Він прагне стати лідером світу і панічно боїться оточуючих.
Окрім цього, диктатор позбавлений емпатії та співчуття до людей. Однак у всіх жахах війни в Україні винен не один він, а все російське суспільство. Психологи спостерігають у путіна ознаки двох патологій – маніячний розлад та соціопатію.
Як інформує Україна молода, про це в ефірі Апостроф TV розповіла фахівець у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки Олена Вострова.
«Путін - це синдром обраного його суспільства, яке його підтримує, яке сплачує податки і спонсорує той тероризм і геноцид українського народу, який він влаштовує»,- каже психолог.
Вона також застерегла від думки та логіки, яку просувають різні західні ЗМІ, мовляв, Путін хворий, і він робить це через хворобу.
«То як же він може відповідати за свої вчинки, якщо це просто хвороба, якщо він просто неадекватний? Насправді - ні, оскільки Путін це робить не один, є ціла система, його оточення та ціла орда, яка його підтримує»,- наголосила Олена Вострова.
Як повідомляла УМ, легендарна українська актриса Ада Роговцева вважає путіна дияволом, а не людиною. Зірка театру і кіно назвала диктатора рф військовим злочинцем та зазначила, що росіяни зазомбовані й вирішили, що українці «вороги».
Читайте також: війна проти України дуже дорого обходиться не тільки окупантам з Росії а й олігархам. Тож у російській еліті почався розкол. У політичній та бізнес-еліті Росії формується група впливових осіб, опозиційна до Путіна, яка готова до кардинальних дій для найскорішого усунення диктатора від влади.
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
Сьогодні на рідну землю повернулись 20 бійців 1 корпусу НГУ «Азов», з них 19 оборонці Маріуполя. >>
У ніч проти 15 травня Сили спеціальних операцій уразили Рязанський нафтопереробний завод у спільній операції з Силами безпілотних систем та іншими складовими Сил безпеки та оборони. >>
У четвер, 14 травня, Вищий антикорупційний суд відправив екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака під варту на два місяці з альтернативою застави у 140 мільйонів гривень. >>
У своїй «побєдобєсній» промові на параді, який з доброї волі Києва таки пройшов у москві, путін несподівано заговорив про можливе завершення війни в Україні. >>
Про підозру ще шістьом учасникам організованої групи, викритої 11 травня на легалізації здобутого у злочинний спосіб майна в особливо великих розмірах, повідомили Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура. >>