Лікарі одеського ТЦК масово видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Російський найманець під «кайфом» розстріляв своїх побратимів
Проросійський бойовик в Луганську розстріляв двох своїх «побратимів». Ще двоє – зазнали поранення.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє управління розвідки Міноборони.
Інцидент стався в так званій "7 окремій мотострілецькій бригаді 2 армійського корпусу" окупантів.
Повідомляють, що бойовик з розвідувальної роти зазначеної бригади перебував у стані наркотичного сп'яніння. Після розстрілу він втік у напрямку Донецька. Тепер його розшукують.
В українській розвідці наголошують, що інцидент свідчить про реальний морально-психологічний стан російських окупантів.
Як відомо, Росія проводила бойові тренування своїх найманців на окупованому Донбасі. Вони тривали з 7 по 11 лютого.
Основну увагу противник приділив злагодженню дій у складі рот та батарей. Окремі підрозділи з'єднань переводили у вищі ступені бойової готовності.
Крім того, окупанти проводять планову ротацію своїх підрозділів. Найманці посилюють снайперські потужності, бо хочуть провокувати українські підрозділи до вогню у відповідь.
Як повідомляла УМ, «воєнкома ЛНР» викрили на примусовому призові українців до лав бойовиків. Контррозвідка української спецслужби встановила особу одного з очільників так званого «військкомату ЛНР».
Зловмисник забезпечував примусовий призов до лав бойовиків громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території.
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Понад 40 тисяч вареників приготували минулого року волонтерки із села Дамаска, що в Зіньківській громаді. >>
До "Ради миру" щодо Гази президент США Дональд Трамп запросив 49 держав і Єврокомісію, серед запрошених є Україна, однак відповіді від неї поки немає. >>
У черговому засіданні головнокомандувачів збройних сил держав — членів «Коаліції охочих», що відбулося у форматі відеоконференції. взяв участь Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. >>
Броньовану бойову машину MAC OWL офіційно презентувала українська компанія MAC HUB. >>