«Салюти» ЗСУ на московії, мораль і війна. Надійного тилу в країні-агресорці більше немає
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
Шарль Мішель під час саміту Східного партнерства. (Фото Офісу президента)
Економічні санкції проти Росії у ЄС одностайно вирішили продовжити та закликали РФ дотримуватися Мінських угод.
Як інформує УМ, про це 17 грудня написав президент Європейської ради Шарль Мішель у Твіттері.
«Якщо Росія здійснить подальші військові дії проти України, це матиме масштабні наслідки та дуже високу ціну. Лідери Європейської ради одностайно погодилися пролонгувати економічні санкції проти Росії», - наголосив Мішель.
Він додав, що ЄС закликає Росію дотриматися своєї частини угоди та продовжити виконання Мінських домовленостей.
Нагадаємо, що 16 грудня Європарламент ухвалив резолюцію щодо ситуації з безпеки вздовж кордонів України та на тимчасово окупованих територіях, у якій засудив військове нарощування російських сил навколо України та закликав РФ відвести війська й дотримуватися міжнародних зобов’язань.
Документ пропонує ЄС заснувати глобальний механізм антикорупційних санкцій, що дасть змогу посилити контроль за російськими статками та інвестиціями сумнівного походження та послідовно посилити імплементацію законодавства ЄС з боротьби проти відмивання грошей.
Як повідомляла УМ, в Брюсселі 15 грудня пройшов шостий саміт керівників інституцій та лідерів (президентів чи прем’єрів) 27 членів Євросоюзу та 5 країн «Східного партнерства».
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
Санкції на Богдана мені не зміг обґрунтувати чи пояснити реальними фактами жоден юрист та депутат. >>
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>