Дипломати ЄС не залишать Київ попри погрози Кремля
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
Вибух метану дуже часто призводить до трагічних наслідків у шахтах по всьому світу.
Вибух метану та його наслідки призвели до загибелі 46 гірників та шести рятувальників на шахті «Листвяжна» в Кемеровській області Росії.
Як інформує УМ, про це повідомив командир Кемеровського Воєнізованого гірничорятувального загону російського МНС Юрій Ше.
«Внаслідок вибуху в шахті загинули 46 шахтарів,... увечері... шість рятувальників також загинули, йдучи їм на допомогу», - заявив чиновник.
Він також сказав, що «в тій газовій атмосфері, яка зараз склалася на аварійній ділянці, говорити про те, що хтось вижив, неможливо».
Юрій Ше також пояснив, що окис вуглецю, який вбирається порами шкіри, вкрай небезпечний для тих, хто працює в шахті.
Як повідомляла УМ, вибух метану стався на шахті шахтоуправління «Покровське», що у смт Удачне Покровського району Донецької області.
Європейський Союз, попри публічні погрози кремля знову гатити по Києву, не змінить своєї позиції та присутності в столиці України. >>
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>