Свавілля: у Кривому Розі - вдарили ножем, у Луцьку - стріляли у військовослужбовців ТЦК
У Кривому Розі Дніпропетровської області чоловік завдав ножового поранення військовослужбовцю територіального центру комплектування та соціальної підтримки. >>
Володимир Зеленський і Бен Воллес у Києві. (Фото Офісу президента)
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом у вівторок ввечері.
Сторони обговорили необхідні міжнародні кроки для відновлення безпечного режиму судноплавства в районі Чорного та Азовського морів.
Як інформує Україна молода, про це повідомила пресс-служба Офісу президента.
Глава держави висловив подяку Бену Воллесу за непохитну підтримку з боку Великої Британії у збереженні незалежності й територіальної цілісності держави у її міжнародно визнаних кордонах.
Окрім цього, він привітав підписання українсько-британської двосторонньої Рамкової угоди щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей українського флоту на суму 1,7 млрд фунтів стерлінгів.
«Велика Британія стала нашим ключовим партнером у питанні розбудови українського флоту. Очікую, що майбутні безпекові проекти, заплановані в межах цієї угоди, будуть ефективно реалізовані», – промовив Зеленський.
Президент розповів міністру про виклики, які постають перед Україною в районі Чорного та Азовського морів. Вони говорили про міжнародні кроки, необхідні для відновлення безпечного режиму судноплавства в регіоні, та важливості подальшого поглиблення двостороннього співробітництва у сфері безпеки та оборони.
Зеленський наголосив, на необхідності здійснення послідовних кроків щодо набуття Україною повноцінного членства в НАТО.
А також підкреслив, що Україна намагається активізувати роботу для досягнення миру на сході та відновлення суверенітету й територіальної цілісності.
Зеленський окремо відзначив нещодавні заяви прем’єр-міністра Великої Британії та очільниці британського зовнішньополітичного відомства, у яких наголошувалося на підтримці нашої держави в контексті протидії реалізації проекту «Північний потік – 2»
Як раніше інформувала УМ, у США Зеленському пообіцяли знизити ризики пов’язані з «Північним потоком – 2»
У Кривому Розі Дніпропетровської області чоловік завдав ножового поранення військовослужбовцю територіального центру комплектування та соціальної підтримки. >>
Вся система «Азову», починаючи від підготовки особового складу і планування операцій, закінчуючи забезпеченням своєчасної медичної допомоги пораненим та великою інфраструктурою довкола підрозділу, побудована саме за цією логікою — життя та здоров’я особового складу є нашою головною, найбільшою цінні >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
Про атаку українських БпЛА на Москву заявили Мер Москви Сергій Собянін і Міноборони рф: у всіх чотирьох московських аеропортах вводили обмеження на польоти. >>
Укази, якими введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти 225 капітанів суден російського тіньового флоту і субʼєктів, що обслуговують російський ВПК, підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Доступ до переписок російського генерал-майора Романа Демурчієва. Журналісти проєкту «Схеми» отримали від джерел в українському війську Там він скаржиться на стан справ в армії РФ, вище командування, спецслужби, а також ділиться фото й відео катувань і вбивств українських військовополонених. >>