Рукописні нотатки Ганді про життя продали на аукціоні за $1,7 млн
В Індії у Мумбаї аукціонний дім Saffronart продав рідкісні рукописні нотатки всесвітньовідомого індійського політичного і громадського діяча Махатма Ганді за 1,69 млн доларів. >>
ПриватБанк попередив клієнтів про чергові незручності. (facebook.com/privatbank)
Приватбанк призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу в ніч на неділю, 7 листопада з 01-00 і до 04-30 годин ранку.
Як повідомляє Україна молода, про це йдеться на сайті банку в суботу.
"В ніч з 6 на 7 листопада 2021 року ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру, аби забезпечити безперебійну роботу для наших клієнтів.
Ми усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з Чорної пʼятниці та завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, аби шопінг наших клієнтів був комфортним та приносив задоволення", - йдеться у заяві.
Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.
Там просять спланувати відпочинок чи перенести свої безготівкові покупки у торговельній мережі та інтернеті на декілька годин.
За даними банку, щороку обсяги операцій клієнтів з картками ПриватБанку зростають на 20%. На сьогодні процесинговий центр банку обробляє понад 70 тисяч карткових платежів щохвилини.
Як повідомляла "УМ", нещодавно президент Зеленський пообіцяв медкам "золоті гори": до 20 тисяч зарплати.
В Індії у Мумбаї аукціонний дім Saffronart продав рідкісні рукописні нотатки всесвітньовідомого індійського політичного і громадського діяча Махатма Ганді за 1,69 млн доларів. >>
За час повномасштабної війни кількість населення України, яке живе за межею бідності, фактично подвоїлася. >>
У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відкрито нову міждисциплінарну магістерську освітню програму «Інженерія систем штучного інтелекту». >>
У приватних освітніх закладах на Київщині фіктивно працевлаштовували чоловіків призивного віку, отримуючи за це разовий платіж у розмірі 10 000 доларів і щомісячну сплату 700 доларів, з метою оформлення військовозобов'язаними відстрочки від мобілізації. >>
Служба безпеки України нейтралізувала діяльність злочинного угруповання, яке організувало міжнародний канал контрабанди важких наркотиків з півдня Європи в Україну: щомісячний «дохід» від нелегального бізнесу становив 15–20 мільйонів гривень. >>
Нову банкноту номіналом у 2000 гивеньіз зображенням Василя Стуса презентував Національний банк України. >>