У Києві оновили правила комендантської години
Оновлені правила комендантської години на виконання розпорядження уряду ухвалила Рада оборони Києва. >>
Депутати Бучанської райради під час скандального голосування щодо меж селища Коцюбинського. (facebook.com/Бучанська-районна-рада)
Керівництво Київської міськдержадміністрації обурено тим, що Бучанська районна рада змінила межі столиці та захопила територію Києва.
За дорученням мера Києва Віталія Кличка подані заяви про вчинення кримінального правопорушення до НАБУ та ДБР, а також звернення до уряду щодо недопущення захоплення земель столиці.
Всі документи, які підтверджують існуючу межу Києва, надані правоохоронним органам.
Як інформує Україна молода, відповідне доручення дав мер Києва Віталій Кличко, повідомляє КМДА в суботу.
Зазначається, що 20 жовтня Бучанська райрада протиправно прийняла рішення про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення змін меж селища Коцюбинське.
При цьому межі селища розширилися з 87 до 3000 гектарів за рахунок київських лісів.
"Міська влада попереджала правоохоронні органи, що бездіяльність Держгеокадастру щодо внесення межі міста Києва спричинить негативні наслідки для територіальної громади столиці. За дорученням мера Києва подано позов до Держгеокадастру та його територіального органу про визнання протиправною бездіяльність цього органу", - йдеться у повідомленні.
У КМДА додають, що у 2012 році Київська міська рада вже відмовляла у погодженні проєкту щодо розширення меж Коцюбинського. А цього разу проєкт землеустрою щодо встановлення змін меж селища навіть не надходив на погодження до Київської міської ради і, відповідно, не погоджувався нею.
"Ці факти свідчать про незаконне розширення території селища Коцюбинське, перевищення владних повноважень та завдання значних збитків територіальній громаді Києва", - наголошує столичне керівництво.
Натомість селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш вважає, що Бучанська райрада у законному порядку затвердила межі Коцюбинської територіальної громади. Мовляв, посягання Києва на землі громади відтепер припиняться.
Як повідомляла "УМ", в Коцюбинському регулярно відбуваються скандали, переважно через землю. Нещодавно депутат селищної ради вдарив колегу-жінку по голові під час сесії, яка знімала його дії на телефон.
Оновлені правила комендантської години на виконання розпорядження уряду ухвалила Рада оборони Києва. >>
Запровадження з 1 лютого мит проти низки країн, які не згодні з його позицією щодо Гренландії, президент США Дональд Трамп анонсував у суботу, 17 травня. >>
Будинок родини авіаконструктора Ігоря Сікорського, який розташований на вулиці Ярославів Вал, 15Б, цього року планують відреставрувати – після відновлення там створять музей на честь винахідника. >>
У відповідь на запит нардепа Ярослава Железняка Міноборони повідомило, що колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак не звертався до жодного ТЦК та СП з бажанням пройти військову службу. >>
На звинувачення президента Володимира Зеленського щодо поганої підготовки в Києві до складної ситуації в енергетиці – різко відповів міський голова Києва Віталій Кличко, заявивши, що він, як мер, і всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста під час надзвичайної си >>
В Українському домі в Києві до кінця тижня працюватиме виставка «Земля Івана», присвячена творчості українського митця-самоука Івана Приходька. >>