ТЦК та СП планують реформувати в Офіси резерву+
При цьому, нібито йдеться не лише про зміну "вивіски" - планується створити окремі підрозділи – офіси комплектування та офіси супроводу. >>
Загиблий - майор Богдан Бродовський, заступник начальника тилу логістики 93-ї бригади
Протягом минулої доби, 5 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню.
Як інформує УМ, про це 6 липня повідомили у пресслужби штабу ООС у Фейсбуці.
Окупанти відкривали вогонь біля Авдіївки, Золотого-4, Пісків, Чермалика, Новозванівки, Новотошківського, Причепилівки, Кримського. Вороги вели обстріл із мінометів 120-го та 82-го калібрів, станкових протитанкових, ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів.
Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав несумісні з життям поранення. Крім того, троє військових отримали поранення. Воїнів доправлено до лікувального закладу. На ворожі обстріли українські захисники відкривали вогонь у відповідь.
ДОПОВНЕНО: Як стало відомо, загиблим виявився заступник начальника тилу логістики 93-ї бригади "Холодний Яр" - майор Бродовський Богдан Віталійович.
Так, коли бойовики обстріляли позиції холодноярців, офіцер отримав вибухове поранення несумісне з життям.
Богдан Бродовський народився 17 квітня 1984 року. Був кадровим військовим із великим досвідом. Служив у Збройних Силах України з 2002 року.
«У 93-й бригаді офіцер почав служити ще до початку війни. Був начальником продовольчої служби. Обіймав цю посаду й у перші роки війни. Потім ненадовго звільнявся, відновився у корпусі резерву. Далі повернувся у рідний гарнізон на Дніпропетровщині. І от, зовсім нещодавно, знову почав служити у 93-тій бригаді. Він був спокійним і добрим, люблячим батьком», - згадує його товариш по службі Сергій Олександрович, який очолював групу матеріального забезпечення бригади на початку російсько-української війни», - повідомили у бригаді.
"Згадую його як доброзичливу людину. Дуже шкода", - каже начальник групи матеріального забезпечення.
"Ми багато прослужили разом: на початку війни Богдан був начпродом бригади, а я – діловодом. Як людина він був завжди доброзичливим, ніколи не сварився, завжди приходив на допомогу. Був гарною людиною, - пригадує товаришка по службі Тетяна. – На першому місці завжди ставив свою сім’ю. У нього було четверо дітей. Пам’ятаю, коли з ним познайомилася, його донечка ходила у садок. І він завжди намагався забрати її додому сам. Іноді приводив на роботу. А ще у нього зовсім нещодавно народився синок: і року не пройшло. Не так давно родина оселилася у Вільному. Я ходила до них у гості. Це дуже велика втрата і для сім’ї, і для бригади".
При цьому, нібито йдеться не лише про зміну "вивіски" - планується створити окремі підрозділи – офіси комплектування та офіси супроводу. >>
З потоку новин про локальні події на фронті важко побачити загальну картину і зрозуміти, як розвивається ситуація. >>
Наказ про обов’язкову ротацію військовослужбовців, які виконують завдання на передньому краї, визначивши чіткі терміни перебування на позиціях та вимоги до забезпечення і відпочинку – підписав Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. >>
До України з російського полону повернули ще 193 захисника в рамках 73-го обміну. >>
Командування Угруповання об’єднаних сил розпочало перевірку по всій вертикалі управління 10-го корпусу та вимагає не допускати подібних ситуацій і вчасно доповідати напряму командувачу про проблеми. Ситуація із забезпеченням позицій військовослужбовців 14-ї ОМБр – це жахливий «управлінський» сором. >>
Про впровадження дроново-штурмових підрозділів, які поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, повідомило Міністерство оборони України. >>