У Криму дрони атаковали Сакську ТЕЦ, у рф – 19 регіонів
Після вибухів у тимчасово окупованому Криму загорілася Сакська ТЕЦ. >>
Росію накрило арештами
У Росії силовики із самого ранку 21 квітня прийшли до активістів і журналістів у різних містах країни.
Вочевидь, Кремль готується до всеросійської акції протесту на підтримку Олексія Навального.
Як інформує УМ, про це йдеться у повідомленні російського Інтернет – ЗМІ "Медуза".
У центр Москви звозиться техніка та виставляються огорожі.
О 6.30 ранку, 21 квітня, силовики завітали до будинку позаштатного кореспондента "Медузи" Олександра Горохова, але його не було вдома.
Непрохані гості мотивували свій візит тим, що хотіли «провести профілактичну бесіду з журналістом».
У Петербурзі з обшуком навідались до одного з авторів телеграм-каналу "Ротонда", кореспондента «Фонтанки» Ксенії Клочкової.
Поліцейські шукали співробітника петербурзького штабу Навального Дениса Кабакова, який раніше жив у цій квартирі.
За словами Клочкової, у неї поліцейські нічого не вилучили.
Пізніше силовики завітали до кількох волонтерів і активістів з обшуками у межах кримінального провадження про перекриття доріг, відкритого після зимових мітингів на підтримку Навального.
Загалом у Петербурзі за станом на 8.00 провели обшуки у 6 активістів.
Серед них координатори руху "Весна" Євген Затєєв і Валентин Хорошенін.
Водночас обшуки тривали й в Єкатеринбурзі.
Там силовики прийшли до координатора місцевого штабу Навального Олексія Греська.
У Кургані затримали співробітницю місцевого штабу Навального Софію Лопатіну.
За даними ЗМІ та правозахисників, затримання активістів також провели вНижньому Новгороді,П'ятигорську,Сиктивкарі,Іркутську.
Після вибухів у тимчасово окупованому Криму загорілася Сакська ТЕЦ. >>
Щонайменше три ракети FP-5 "Фламінго" вранці 27 червня влучили у завод АТ "ФНПЦ "Титан-Баррикади" у Волгограді. Підприємство виробляє пускові установки для комплексів "Іскандер-М", "Тополь-М", "Ярс" та іншу зброю. Завод перебуває під санкціями. >>
Над Москвою та областю в ніч проти п’ятниці, 26 червня, збивали дрони. >>
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Можливі зміни до Олімпійської хартії, які мають посилити принцип політичної нейтральності у спорті, розгляне у середу, 24 червня, Міжнародний олімпійський комітет. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>