Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Sinovac стане другим препаратом, яким українцям робитимуть щеплення проти COVID-19.
В Україну з Китаю 25 березня відправили першу партію вакцин компанії Sinovac Biotech. Вона складається із 1 мільйона 915 тисяч доз препарату.
Як інформує УМ, про це повідомляє Посольство України в Китаї.
Вакцину зареєструвало українське Міністерство охорони здоров'я 10 березня. Вона стане другим препаратом, яким українцям робитимуть щеплення проти COVID-19.
"Завдяки наполегливим зусиллям посольства 25 березня в Україну відправили першу партію вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech", - мовиться у повідомленні.
У відомстві наголосили, що вакцина пройшла всі етапи клінічних випробувань. Її ефективність та безпечність офіційно підтвердили.
У посольстві додали: "Вакцина широко застосовується для захисту населення від пандемії у КНР, Бразилії, Мексиці, Чилі, Туреччині, Індонезії, Таїланді, Малайзії тощо".
30 грудня 2020 року уряд повідомив, що в Україну постачатимуть вакцину CoronaVac. Займатися цим доручили приватній групі фармацевтичних компаній "Лекхім".
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що наша держава закупить китайську вакцину, якщо її дієвість становитиме не менш ніж 70%. Перші дослідження показали, що ефективність препарату становить лише 50,38%. Тоді в уряді заявили, що чекатимуть офіційного звіту компанії.
Наразі українцям роблять щеплення проти коронавірусу вакциною Covishield компанії AstraZeneca, яку виготовляють в Індії. 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини – 500 тисяч доз.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Посадовців МСЕК і медустанов правоохоронці викрили в трьох областях України: за версією слідства вони були причетними до оформлення фіктивних інвалідностей для ухилення від мобілізації. >>
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про вдосконалення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). >>
Одному з підрозділів Національної гвардії, який зараз захищає Україну, черкащани передали на фронт сучасний мобільний шпиталь. >>
Новий підхід до відновлення втраченого зору в людей створено науковцями. >>
На отриманні хабаря у $2 тисячі в Києві правоохоронці затримали заступницю голови Центральної МСЕК, яка обіцяла військовозобов’язаному за цю суму оформити інвалідність. За даними джерел "Української правди" у правоохоронних органах, йдеться про 54-річну Ліану Левченко. >>