Освітні втрати змушують: омбудсмен пропонує залишати учнів на другий рік
Один із способів подолання освітніх втрат, який передбачає надання учням додаткового року навчання в тому самому класі запропонувала освітній омбудсмен Надія Ліщик. >>
Заклади освіти мають бути готовими організувати начальний процес "на дому" через негоду.
Міністерство освіти і науки направило терміновий лист у регіони, в якому рекомендує бути готовими організувати освітній процес у дистанційній формі під час ускладнення погодних умов в Україні.
У першу чергу, рекомендації направлені керівникам закладів освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.
Як повідомляє Україна молода, про це інформує Міністерство освіти у середу.
Зазначається, що рекомендації були затверджені під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з різким погіршенням погодних умов.
У листі наголошується на необхідності бути готовими організувати начальний процес "на дому" та перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях у режим підвищеної готовності.
Зауважимо, що згідно з прогнозом Укргідрометцентру, до кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня у деяких областях України очікується суттєве погіршення погодних умов та сильні снігопади.
Так, в Одеській, Миколаївській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу (ІІІ рівень небезпечності, червоний), а в Кіровоградській області сильний мокрий сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), налипання мокрого снігу (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
Крім того, значний мокрий сніг та налипання мокрого снігу очікується також в Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (приріст снігового покриву 10-15 см).
На дорогах буде ожеледиця. Рятувальники попереджають, що погодні умови призведуть до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.
Один із способів подолання освітніх втрат, який передбачає надання учням додаткового року навчання в тому самому класі запропонувала освітній омбудсмен Надія Ліщик. >>
У Міноборони України готують документи, аби звільнити генерал-лейтенанта Павла Ткачука з посади начальника львівської Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. >>
Після відставки з МЗС України колишній міністр закордонних справ Дмитро Кулеба влаштувався на нову роботу. >>
Для пошуку освітніх можливостей для ветеранів Міністерство освіти і науки України запустило нову платформу. >>
«Гарячі точки» виникають у різних куточках світу – це регіони, де теплові хвилі досягають екстремальних рівнів, які перевищують прогнози кліматичних моделей. >>
Шановні громадяни! З приходом холодів змінюються не лише погодні умови, а й зростають ризики виникнення надзвичайних ситуацій. >>