Світовий банк в поміч: Україна отримала $3,35 мільярда
У межах Першої програми політики розвитку робочих місць та зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим банком, до Державного бюджету України надійшли 3,35 млрд доларів. >>
З 8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження, які триватимуть до 25 січня.
З настанням посилених карантинних обмежень в соцмережах публікують фото того, як в магазинах стрічками закривають заборонені до продажу товари.
Зокрема, покупців попереджають про заборону продажу засобів для чищення, жіночих колготок, шкарпеток, лампочок, посуду і т. д.
При цьому перед локдауном уряд вніс зміни в список дозволених до продажу товарів.
"За що заборонили черевики чистити? Чим ми завинили, що зобов'язані в брудному взутті ходити?", - пише в Facebook журналістка Олена Скидан.
Полиці із забороненими товарами як-от бритви чи шкарпетки тимчасово заблокували клейкою стрічкою. Окрім того, такі товари не пробивають на касах.
Однак люди не втрачають надії придбати потрібні речі. Через це у супермаркетах виникають сутички між працівниками та покупцями.
Така ситуація відбувається в низці українських міст.
До прикладу, Харківські супермаркети і крамниці теж закрили доступ до заборонених товарів.
Місцеві жителі жартують, що саме "колготки, лампочки та шкарпетки є найбільш небезпечним джерелом зараження коронавірусом.
Цікаво, що у магазинах люди найактивніше намагаються придбати саме шкарпетки.
У Дніпрі також не продають товари із забороненого списку. У деяких супермаркетах доступ до них перекрили, в інших – встановили таблички із нагадуванням про розпорядження Кабміну.
Однак покупців заспокоюють тим, що усі товари можна придбати з доставкою, тому впадати у відчай не варто.
Нардеп від "Слуги народу" Олексій Леонов на своїй сторінці у фейсбуці розповів про ситуацію в Одесі. За словами народного обранця, там також не можна придбати певні товари.
"Мовчу про логіку, нема більше сил про неї говорити. Кабінет Міністрів рятує людей від колготок. Принаймні від чогось рятує", - заявив Леонов.
Народний обранець також наголосив, що присвячує свій допис усім, хто казав, що заборона на низку товарів, – це фейк.
Водночас, в "Епіцентрі", поки вся країна на карантині: жодних заборон на товари й натовпи, повідомляє новинний телеграм канал Pavlovsky News.
Як вдалося побачити кореспондентам, в рядах з товарами покупець може обрати собі необхідні йому чи їй речі, а потім оформити замовлення онлайн
На вході працівники попереджають, що товари, які не внесені до списку першої необхідності, потрібно буде оформити через онлайн замовлення. А ось, наприклад, з продуктами, вас зможуть випустити відразу.
У підсумку все дозволене ви можете придбати як зазвичай - просто сплативши на касі. Решту асортименту можна вибрати в залі, скласти в візок, через працівників залу оформити як онлайн замовлення, оплатити і забрати товар. У пункті видачі онлайн замовлень вже утворилася черга людей з візками — доставкою додому "онлайн-замовлення" не обмежується, залишається й опція самовивозу.
Як повідомляла УМ, з 8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження, які триватимуть до 24 січня.
У межах Першої програми політики розвитку робочих місць та зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим банком, до Державного бюджету України надійшли 3,35 млрд доларів. >>
До майже 40 країн-партнерів міністр оборони України Михайло Федоров звернувся з листами із проханням невідкладно передати Україні ракети Patriot із наявних запасів уже цього місяця. Він також закликав зробити внески у механізми PURL та JUMPSTART. >>
Із 1 липня в Україні набув чинності новий стандарт автомобільного бензину Е10, який передбачає обов'язкове додавання до пального від 5% до 10% біоетанолу (спирту рослинного походження). >>
Сотні тисяч протитанкових бойових частин N7 для безпілотників, розроблених норвезькою оборонною компанією Nammo, отримала Україна. >>
Із хакерів Україна вперше в історії стягнула криптовалюту й передала її державі — понад 372 млн грн спрямували в управління АРМА. >>
Перший транш із 90-мільярдного кредиту макрофінансової допомоги в рамках підтримки України на 2026-2027 року сьогодні, 25 червня, Європейський Союз перерахував Україні. >>